[ad_1]

ما پیش از این انتظار داریم که سال 2021 با داشتن تراشه های سریع تر ، مک بوک های 14 و 16 اینچی جدید و طراحی مجدد iMac در سال ، سال مهیجی برای Mac باشد. اما شایعه جدید حاکی از آن است که اپل ممکن است به دنبال محبوب ترین محصولات مک خود برای الهام گرفتن باشد.

Jon Prosser از Front Page Tech از دو Mac جدید آینده خبر داد که شباهت زیادی به دو محصول قدیمی مورد علاقه ما دارند. در وهله اول iMac جدید قرار دارد که شایعات دریافت بازطراحی قابل توجهی از سال گذشته است. Prosser این شایعات را تأیید یا تکذیب نمی کند – که ادعا می کند iMac طرحی Pro Display XDR مانند با قاب های همگن فوق العاده نازک دریافت می کند – اما فقط به رنگ می افزاید. به معنای واقعی کلمه.

طبق گفته Prosser ، iMac جدید در رنگ های متنوع برای مطابقت با پالت iPad Air در دسترس خواهد بود. بنابراین نقره ای ، خاکستری کیهانی ، رزگلد ، سبز و آبی می تواند ظاهر شود. این اولین باری است که اپل از زمان نمادین iMac G3 ، گزینه های رنگ iMac را می فروشد. توجه داشته باشید که پورت های این رندرها فقط کپی iMac فعلی هستند – Prosser ادعا می کند که از تنظیمات واقعی یا مکان پورت نمی داند.

همچنین گزارش شده است که یک Mac Pro مینیاتوری وجود دارد ، که گزارش می شود برج فعلی را به چیزی که می تواند روی میز شما قرار گیرد کوچک می کند. پروسر می گوید دستگاه جدید “تقریباً شبیه G4 Cube قدیمی” به نظر می رسد ، شگفتی طراحی که در سال 1999 در Macworld NY آغاز به کار کرد ، اما به دلیل مشکلات عملکردی کمتر از یک سال دوام آورد. با این حال ، این دستگاه همچنان مورد علاقه دستگاه های محبوب موزه هنرهای مدرن نیویورک است.

imac شایعات را رنگ می کند جان پروسر / FPT

M1 iMac در رنگ های متنوعی موجود است.

گزارش قبلی بلومبرگ همچنین گفته بود که Mac Pro کوچکتر “می تواند باعث نوستالژی Power مک G4 مکعب شود.”

پروسر می گوید که مک جدید به بلندی “سه تا چهار مین مک روی هم چیده شده ، حدود 6 اینچ ارتفاع” خواهد داشت. Mac mini فعلی حدود 8 اینچ عرض دارد ، اما پردازنده M1 امکان تغییر در طراحی منحصر به فرد را فراهم می کند ، بنابراین می تواند به یک مربع 6 اینچی کوچک شود. برای مقایسه ، ابعاد Power Mac G5 Cube 7.7 × 7.7 × 9.8 اینچ بود.

این امکان وجود دارد که iMac جدید در WWDC ظاهر شود ، در حالی که Mac Pro جدید ممکن است تا سال 2022 وارد بازار نشود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر