[ad_1]

مارک CommScope Arris برای بسیاری از افراد با سرویس اینترنت کابلی آشنا خواهد بود. این شرکت با مدل های شبکه مش Wi-Fi 6 – Surfboard Max Plus و Surfboard Max Pro – کمی بیش از یک سال پیش گسترش یافت. اکنون Surfboard Max را به عنوان یک نقطه ورود قابل دسترسی تر ، قرار می دهد.

Surfboard Max یک روتر سه بانده است که شبکه های مستقل پهنای باند 2.4 و 5 گیگاهرتز را مدیریت می کند و با پهنای باند 5 گیگاهرتز شبکه سوم را کنترل می کند که به انتقال داده بی سیم اختصاص دارد. در یک شبکه شلوغ ، وجود کانال هایی که برای ارتباط بین روتر و گره های شبکه آن طراحی شده اند ، پهنای باند را برای سایر کلاینت ها آزاد می کند.

حداکثر بیانگر زاویه کوچک جلو در خروجی CommScore

Arris Surfboard Max Express دارای رد پای صفر است زیرا مستقیماً به سوکت وصل می شود.

Surfboard Max 250 دلار قیمت دارد یا می توانید دو بسته 400 دلاری بخرید و در صورت نیاز به پوشش اضافی برای خانه های بزرگتر ، گره شبکه دوم را دریافت کنید. CommScope می گوید یک بسته باید به اندازه ای باشد که بتواند 5500 فوت مربع را پوشش دهد.

CommScope همچنین اعلام کرد Surfboard Max Express ، یک پلاگین گره Wi-Fi 6 است که با یک Surfboard Max به فروش می رسد. به غیر از اینکه هیچ پورت اترنتی وجود ندارد ، Max Express همان ویژگی ها و عملکرد Surfboard Max را از جمله ویژگی انتقال داده ویژه ارائه می دهد. انتظار می رود سرفورد Max Express مدتی در سه ماهه اول ظاهر شود ، اما قیمت این کیت اعلام نشده است.

اندکی پس از انتشار تصحیح شد گزارش دهید که Arris Surfboard Max یک روتر است ، نه یک مودم کابل / روتر ترکیبی.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر