[ad_1]

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها در طی این همه گیری از راه دور کار می کنند و بسیاری از افکار درمورد چگونگی زندگی کاری هرگز یکسان نیستند ، بسته Crawl’s Draw Graphics در حال افزایش است. این شرکت روز سه شنبه به روز رسانی 2021 خود را برای بسته قدرتمند تصویرگری و طراحی اعلام کرد و پیشرفت های امسال بار دیگر بر نیازهای کار از راه دور متمرکز شده است.

CorelDraw Graphics Suite 2021 شامل برنامه های رایج از جمله CorelDraw ، Corel Photo-Paint ، Corel Font Manager ، PowerTrace و AfterShot 3 HDR است. همچنین نسخه ای مبتنی بر مرورگر CorelDraw.app وجود دارد و همچنین یک برنامه جدید iPad وجود دارد. هزینه این بسته گرافیکی برای خرید یکبار مصرف 499 دلار است یا می توانید برای اشتراک سالانه 249 دلار در سال یا 20.75 دلار در ماه ثبت نام کنید. Corel همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه را ارائه می دهد.

بسته گرافیکی coreldraw 2021 برای نمایش چند صفحه ای windows کورل

نمای چند صفحه ای در CorelDraw Graphics Suite 2021.

برخی از ویژگی های جدید سال 2021 شامل نمای چند صفحه ای است که به شما امکان می دهد دارایی های دیجیتالی پروژه را در یک مکان مدیریت و ویرایش کنید. کورل می گوید شما می توانید “اشیا را به راحتی در صفحات جابجا کنید ، طرح ها را در کنار یکدیگر مقایسه کنید و صفحات را آزادانه حرکت دهید تا آنها را به دلخواه تنظیم کنید.” برای کار با دیگران ، کورل همکاری در زمان واقعی را با توانایی جمع آوری نظرات و یادداشت های زنده و همچنین اجازه دادن به بازخورد در پرونده طراحی CorelDraw افزایش داده است. همچنین داشبورد جدیدی برای ذخیره ، سازماندهی و به اشتراک گذاری پرونده های مبتنی بر ابر وجود دارد.

کورل همچنین یک ویژگی را برای صادرات دارایی های متعدد با لیستی از صفحات و اشیاable قابل استفاده مجدد اضافه کرد تا فقط با چند کلیک موارد را به یکباره صادر کند.

بسته گرافیکی coreldraw 2021 برای طراحی پرسپکتیو ویندوز bg کورل

ویژگی جدید طراحی پرسپکتیو در CorelDraw Graphics Suite 2021.

ویژگی های ویرایش عملی روزمره شامل ویژگی جدید “ترسیم در چشم انداز” است که به هنرمندان امکان می دهد از منظرهای یک ، دو یا سه نکته را انتخاب کنند. کورل می گوید که پس از آن می توانید خلقت خود را آزادانه و بدون از دست دادن دیدگاه انتخاب شده ویرایش کنید. CorelDraw همچنین دارای ویژگی قرار دادن خودکار صفحات برای تغییر اندازه سریع محتوا است. این تابع حتی می تواند مشخص کند که بین اشیا in موجود در نقاشی و لبه صفحه چقدر باید فضای خالی باشد.

در ادامه ، یک ویژگی تغییر رنگ بهبود یافته وجود دارد که شامل یک چرخ جدید رنگ برای کنترل دامنه بهتر برای تنظیم رنگ و اشباع است. در Corel Photo-Paint ، می توانید بدون تخریب با docker / inspector جدید ، تصحیح در زمان واقعی تصویر را انجام دهید ، که دسترسی سریع به فیلترهای متداول را فراهم می کند. کورل همچنین یک ویژگی جدید چسبنده به خود اضافه کرده است که از چسبیدن اجسام به نقاط لنگر خود جلوگیری می کند – ایده این است که کاربران بتوانند این اشیا را به صورت تصاویر پیچیده دستکاری کنند.

یکی از خوبی های بسته Corel این است که این ویژگی شامل ویژگی های خاص سیستم عامل است. به عنوان مثال ، در ویندوز 10 CorelDraw بهینه سازی را برای تبلت های لمسی ، قلم و Wacom ارائه می دهد. همچنین پشتیبانی ویژه ای از Surface Dial مایکروسافت را ارائه می دهد و برای استفاده با پردازنده های گرافیکی گسسته برای قدرت پردازش بیشتر بهینه شده است.

در همین حال ، بسته MacOS برای اینتل و M1 Mac های جدیدتر بهینه شده است. این برای استفاده از iPad خود به عنوان صفحه نمایش دوم با سطل آشغال سازگار است و ویژگی های مناسبی را ایجاد کرده است که از طریق صفحه لمسی در Mac های سازگار قابل دسترسی هستند.

CorelDraw Graphics Suite 2021 هم اکنون در دسترس است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر