[ad_1]

Corsair TBT100 Thunderbolt 3 Dock با تهیه طیف گسترده ای از درگاه ها برای کسانی که فاقد آنها هستند ، پورت بازی های بیشتری را برای لپ تاپ های Mac ، Mac mini یا iMac بهبود می بخشد و درگاه های اضافی – و با دسترسی آسان تر – را برای کسانی که قبلاً زیادی دارند ارائه می دهد.

ایستگاه متصل متراکم ، با وزن 0.5 کیلوگرم ، دسترسی آماده به جک های مفید را فراهم می کند ، در حالی که یک کنتراست طراحی جامد ارائه می دهد که زیبایی شناسی اپل را تقلید نمی کند. قیمت 259.99 دلار دقیقاً با مجموعه گزینه ها مطابقت دارد.

TBT100 دارای پنج پورت داده پرسرعت است: دو USB Type-A SuperSpeed ​​(3.2 Gen 1 یا 5 Gbps) ، دو USB Type-C SuperSpeed ​​+ (3.2 Gen 2 یا 10 Gbps) و یک Thunderbolt 3. این درگاه Thunderbolt است 3 اما برای اتصال به Mac ذخیره شده است ، زیرا برای تأمین انرژی تمام وسایل جانبی پهنای باند 40 گیگابیت بر ثانیه مورد نیاز است. همچنین تا 85 وات نیرو را برای یک لپ تاپ متصل فراهم می کند و دیگر نیازی به اتصال برق جداگانه برای لپ تاپ نیست. (داک همچنین از سیستم های ویندوز با Thunderbolt 3 پشتیبانی می کند.)

برای Thunderbolt 3 استفاده از دو جک HDMI که اجازه می دهد یک یا دو نمایشگر 4K در 60 هرتز داشته باشید تقریباً استاندارد شده است ، همانند TBT100. حتی اگر iMac ، Mac mini یا MacBook Air – حتی MacBook Pro – داشته باشید ، احتمالاً ترجیح می دهید از درگاه های Thunderbolt 3 با آداپتورهای مانیتور استفاده نکنید. این اسکله از او مراقبت می کند. اگرچه این مورد برای لپ تاپ بسیار مفید است ، داشتن دو درگاه مانیتور 4K به Mac mini یا iMac داشتن پورت های رایگان نیز راحت است.

پورت corsair tbt100 کراسیر

ایستگاه docking همچنین شامل گیگابیت اترنت و یک اسلات کارت SD استاندارد در جلو است. تنها چیزی که فاقد آن است ، اسلات کارت MicroSD است که در اسکله ها متداول است ، اگرچه با یک آداپتور کارت SD به راحتی از بین می رود. جک استریو 3.5 میلی متری در جلو از ورودی و خروجی صدا پشتیبانی می کند.

دکمه روشن / خاموش TBT100 در ابتدا من را آزار داد تا زمانی که از راهنمای محصول مشورت کردم. این یک سوئیچ نرم است ، به این معنی که “کلیک” قابل مشاهده یا خاموش و روشن فیزیکی وجود ندارد. به نظر می رسد برس روی سوئیچ می تواند آن را خاموش کند – با این تفاوت که Corsair هوشمندانه آن را طوری طراحی کرده است که برای روشن یا خاموش شدن به فشار 3 ثانیه ای نیاز دارد. هنگام اتصال به ایستگاه متصل ، به طور خودکار روشن می شود.

Corsair یک ابزار دفع اسکله ارائه می دهد که نیاز به تأیید پسوند سیستم دارد و Mac خود را برای استفاده مجدداً راه اندازی کنید. با نصب آن ، می توانید قبل از خاموش کردن ایستگاه اتصال ، روی یک دکمه کلیک کنید تا همه دستگاه های متصل پیاده شود ، به جای اینکه این دستگاه ها را جداگانه مدیریت کنید. (هنگامی که سعی کردم URL موجود در کتابچه راهنما را دنبال کنم ، این امر منجر به صفحه 404 سایت Corsair شد – که یک بازی ویدیویی دزد دریایی را به بهانه نداشتن صفحه موجود در مرورگر بارگیری می کند. Arrrrrhhhh! من نرم افزار را در صفحه اصلی بارگیری آن یافتم.)

جعبه ای که TBT100 در آن تحویل داده می شود به نظر عجیب سنگین است ، اما اجازه ندهید این شما را فریب دهد. وزن ایستگاه اتصال فقط یک کیلوگرم است ، اما آداپتور برق و سیم برق حدود 20 اونس وزن دارند! اگر می خواهید آن را از مکانی به مکان دیگر حمل کنید این را در ذهن داشته باشید.

ردیف پایین

اگر می خواهید پورت خود را بدست آورید ، مانیتور اضافه کنید و انعطاف پذیری را حفظ کنید ، TBT100 برای لپ تاپ Thunderbolt 3 Mac بسیار مناسب است و با iMac یا Mac mini کاملاً مفید است. این روش عالی برای راه اندازی یک ایستگاه docking است ، چه شما به طور نامحدود از خانه کار می کنید یا می خواهید هر کجا که لپ تاپ را وصل می کنید ، یک تنظیمات کامل داشته باشید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر