[ad_1]

پس از بیش از 40 سال تولید محصولات صوتی استثنایی ، اما کمتر از یک دهه در زمینه تولید هدفون ، Focal به سرعت شهرت شایسته جعبه های صدای ستاره ای – البته با قیمت های خارج از جهان – را به دست آورد. در سال 2018 ، این شرکت Elegia را با قیمت 899 دلار معرفی کرد و آن را ارزان ترین هدفون مصرفی سطح بالای Focal کرد.

امروز ، نماینده صدای فرانسه جایگزین Elegia – Celestee را ارائه می دهد. مانند تمام هدفون های کانونی ، Celestee نوید کیفیت صدای خیره کننده و ساخت عالی را می دهد. محیط آن (بالای گوش) که در داخل گوش قرار دارد ، دیافراگم های گنبد 40 میلی متری شرکت است که به دلیل مشخصات مقطع آنها “M شکل” نامیده می شود ، در این مورد از آلیاژ آلومینیوم / منیزیم ساخته شده است. همچنین ، آنها روشهای صوتی پیچیده ای را اعمال می کنند که قول می دهند طنین اندازها را از بین ببرند.

این خصوصیات به خودی خود بیان می کند: پاسخ فرکانس از 5Hz تا 23kHz ، حساسیت 105dB SPL در 1 mW / 1 kHz و THD 0.1٪ در 1kHz / 100dB SPL. همچنین ، امپدانس ورودی کم Celestee با ظرفیت 35 اهم باعث می شود تا بتواند با یک تلفن هوشمند و پخش کننده های صوتی قابل حمل با وضوح بالا به خوبی کار کند. Focal بر تعادل تونال با پسوندهای باس عمیق و سطح دقیق میانی و سه گانه تأکید می کند ، که بدون شک بر اساس تجربه خودم با دیگر هدفون های Focal شک دارم.

بدن کانونی سیاه است تمرکز

هدفون های جدید Celestee Focal جایگزین Elegia در پایان (نسبتاً کم) پیشنهادات گوش دادن شخصی Focal خواهد شد.

البته راحتی نیز مورد غفلت واقع نمی شود. نوارهای گوش و هدبند با سطح نیمه آنیلین (بسته به نوع رنگ استفاده شده) پوستی با میکروفیبر در سطح داخلی هدبند و قالبهای یوغ آلومینیومی به شکل صورت شما پوشانده شده است. علاوه بر این ، هدفون ها عایق صوتی عالی را ایجاد می کنند – که با توجه به تجربه خودم دوباره می توانم باور کنم.

از نظر سبک شناسی ، رنگ آمیزی به رنگ آبی مایل به زرد با لهجه های مسی است ، رنگ هایی که به قاب پوسته سخت و کابل 4 فوت منتقل می شوند. این رنگ ها با مشورت طراح و رنگ شناس محصول Doris Bölk انتخاب شده است که می گوید: “Navy سیاه جدید است.” این اولین بار است که آبی هدفون را با تمرکز تزئین می کند. به طور کلی ، ظاهر تمیز ، مدرن و پیچیده است.

Celestee در اواخر فوریه / اوایل مارس با قیمت 990 دلار در دسترس خواهد بود. مطمئنا ارزان نیست اما از سایر هدفون های مصرفی Focal کمتر است. و اگر ویژگی های آن با Elegia قبلی خود قابل مقایسه باشد (در اینجا بررسی می شود) ، جانشین شایسته ای خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Celestee جدید اینجا را کلیک کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر