[ad_1]

ما برای ستون این هفته 65 دلار در FuboTV هزینه کردیم ، بنابراین دقیقاً نیازی به آن نداریم.

با افزایش Hulu + Live TV قیمت از 55 دلار در ماه به 65 دلار در روز جمعه ، من می خواستم به FuboTV به عنوان یک گزینه بالقوه ارزان تر نگاه کنم. این سرویس ترکیبی مشابه از کانال های کابلی شامل اخبار محلی ، ورزش های ملی و طیف گسترده ای از کانال های سرگرمی را ارائه می دهد ، اما قیمت شروع آن هر ماه 60 دلار است. این برنامه ماهانه 5 دلار به تلویزیون Hulu + Live و YouTube TV لطمه می زند.

با این حال ، Fubo دستیابی به پس انداز اضافی را آسان نمی کند. گزینه ماهانه 60 دلار در پشت چندین لایه منو دفن شده است ، و اگر قبلاً مشترک هستید ، روش روشنی برای جابجایی بدون تماس با خدمات مشتری وجود ندارد. تقریباً به نظر می رسد که Fubo نمی خواهد شما در ارزان ترین طرح خود ثبت نام کنید ، و این باعث تعجب می شود که چرا این شرکت نگران ارائه آن است.

چگونه می توان طرح مخفی “استاندارد” Fubo را پیدا کرد

با برنامه 65 ماهه خانواده FuboTV ، شما 250 ساعت فضای ذخیره سازی DVR ابری دریافت می کنید و می توانید تا سه دستگاه را همزمان پخش کنید. طرح 60 دلاری در هر ماه ، “Standard” نامیده می شود ، 30 ساعت فضای ذخیره سازی DVR را ارائه می دهد و می تواند به طور همزمان به دو دستگاه پخش شود

دامنه کانال های هر دو برنامه یکسان است ، بنابراین اگر شما به فضای ذخیره سازی DVR زیادی احتیاج ندارید و خانواده ای پر از نمایشگر کانال های کابلی ندارید ، نیازی به صرف 5 دلار اضافی در ماه نیست.

در اینجا مراحل یافتن برنامه استاندارد FuboTV با قیمت 60 دلار در ماه به عنوان مشترک جدید وجود دارد:

  • به وب سایت Fubo بروید ، سپس به پایین پیمایش کنید و روی دکمه “مشاهده همه برنامه های موجود” کلیک کنید.
  • در صفحه بعدی برگه “افزودنیها و موارد بیشتر” را انتخاب کنید ، سپس به پایین صفحه بروید.
  • روی متنی که می گوید “fubo Standard” کلیک کنید. (گرچه اینطور نیست دیدن اختیاری ، شما واقعاً می توانید روی آن کلیک کنید تا این طرح را انتخاب کنید.)
fubotvstandardarrow جارد نیومن / IDG

طرح استاندارد FuboTV در پایین صفحه ای دفن شده است که چند کلیک طول می کشد و حتی به نظر نمی رسد قابل انتخاب باشد (البته پیکان را اضافه کردیم).

راستش ، شما فقط می توانید روی این پیوند کلیک کنید تا مستقیماً به صفحه ورود به سیستم استاندارد بروید ، اما Fubo این لینک مستقیم را در هیچ کجای سایت خود در دسترس نمی گذارد.

مشترکین فعلی در پرداخت هزینه بیشتر گیر کرده اند

اگر از قبل مشترک FuboTV باشید ، همه چیز سخت تر می شود. در تابستان ، فوبو به طور خودکار تمام مشتریان خود را از برنامه استاندارد به بسته گرانتر خانواده منتقل کرد ، در حالی که ماهیانه 5 دلار قیمت را افزایش داد. نتیجه افزایش 10 دلاری ماهانه مشترکین موجود بدون روشی آسان برای انصراف بود.

در آن زمان ، فوبو سیگنال های مختلفی در مورد توانایی مشتریان در پایین آوردن رتبه خود ارسال کرد. در حالی که The Verge گزارش می دهد مشترکان برای بازیابی طرح استاندارد باید با خدمات مشتری تماس بگیرند ، سخنگوی جنیفر پرس او به من گفت که مشتریان می توانند همه تغییرات در حساب های خود را به صورت آنلاین مدیریت کنند.

از این رو آزمایش کوچک ما با ثبت نام در FuboTV انجام شد. با توجه به پیام های گیج کننده Fubo و روند پیچیده ثبت نام برای مشترکان جدید ، کنجکاو شدم ببینم آیا وب سایت Fubo در واقع راهی آسان برای تنزل رتبه به برنامه استاندارد خود ارائه می دهد یا خیر.

در زمان نوشتن مقاله ، من نتوانستم آن را پیدا کنم. اگرچه می توانید فضای ذخیره سازی اضافی و جریان اضافی Fubo را به صورت دستی حذف کنید ، این فقط باعث صرفه جویی در هزینه دو سنت در ماه می شود. (پرسش توضيحات ، Fubo’s Press مجدداً اصرار داشت كه مشتريان مي توانند به طور آنلاين بين برنامه هاي استاندارد و خانوادگي جابجا شوند ، اما دستورالعمل هايي در مورد چگونگي انجام آن ارائه ندادند.)

fubotvplanchange جارد نیومن / IDG

منوی “Change Your Plan” فوبو شامل گزینه 60 دلار در ماه نیست.

همه اینها برای این است که اگر قبلاً در برنامه خانواده Fubo ثبت نام کرده اید و می خواهید ماهانه 5 دلار با برنامه استاندارد پس انداز کنید ، دو گزینه دارید:

  • اشتراک خود را در FuboTV لغو کنید ، صبر کنید تا چرخه صورتحساب شما کامل شود ، سپس دوباره با پیوند استاندارد برنامه ثبت نام کنید.
  • با خط خدمات مشتری FuboTV با شماره 844-551-1005 تماس بگیرید.

تاکتیک های شرکت کابل

بین مجبور کردن مشتریان به برنامه های گران تر و پنهان کردن گزینه های ارزان تر ، FuboTV شروع به اتخاذ انواع تاکتیک های فروش ما از ارائه دهندگان تلویزیون های کابلی و ماهواره ای کرده است. این شرکت حتی ماهیانه 5 دلار هزینه ورزشی منطقه ای را برای مشتریان در هیوستون و پیتسبورگ در نظر می گیرد و مصرف کنندگان در هوستون به من گفتند که فوبو این هزینه را با قیمت های اعلام شده به آنها نشان نمی دهد.

چرا FuboTV این کار را انجام می دهد؟ من حدس می زنم که برنامه خانوادگی وی راهی آسان برای سودآوری بیشتر هر مشترک است ، خصوصاً اگر از همه ویژگی هایی که برای آن هزینه می کند استفاده نکند. و گرچه ممکن است FuboTV به سادگی برنامه استاندارد خود را قطع کند ، اما متوجه خواهید شد که این شرکت برنامه خانواده خود را به عنوان “15٪ پس انداز” در صفحه اصلی خود تبلیغ می کند. این دست بازاریابی سبک اگر 65 دلار در ماه فقط قیمت پایه باشد ، دوام نخواهد آورد.

حیف است ، زیرا FuboTV پس از روی آوردن به روشهای فروش ، خدمات مناسبی است. برنامه آن به خوبی طراحی شده است ، راهنمای تلویزیون مبتنی بر شبکه به راحتی قابل استفاده است و بر خلاف Hulu ، امکان پرش از تبلیغات تجاری در DVR شما هزینه اضافی ندارد. در Apple TV ، می توانید همزمان چندین کانال را در حالت تقسیم صفحه تماشا کنید ، برنامه ای که توسط هیچ بسته تلویزیونی جریانی دیگر ارائه نمی شود و این تنها سرویس پخش مستقیم تلویزیون است که رویدادهای خاصی را با کیفیت 4K HDR ارائه می دهد. این کانال های AT&T WarnerMedia را ارائه نمی دهد – به معنی بدون TNT ، TBS یا CNN – اما در غیر این صورت دامنه آن جامع است. (بزرگترین ضربه من با این سرویس: هنگام هدایت ، هیچ پیش نمایش تصویری ندارید ، مگر در جعبه های پخش جریانی Apple TV.)

من پیشنهاد نمی کنم FuboTV را به دلیل تاکتیک های فروش از دست بدهید – نباید صرفاً بخاطر سوice نیت از پس انداز در یک سرویس تلویزیونی صرف نظر کنید – اما باید بدانید که قطع کابل به یک روند اصلی تبدیل می شود ، همان روشها را به خود جلب می کند. که باعث مشکل تلویزیون کابلی می شود. حتی پس از قطع کابل نیز باید فیوز خود را حفظ کنید.

برای دریافت این بخش و سایر اخبار ، بینش ها و پیشنهادات برش کابل تحویل شده به صندوق ورودی خود ، در خبرنامه هفتگی جاردز کورد کاتر ثبت نام کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر