[ad_1]

Origin Wireless می گوید راه بهتری برای امنیت خانه شما وجود دارد. سیستم امنیتی Origin’s Hex Home به جای نصب ردیاب های حرکتی ، سنسورهای درب / پنجره و دوربین های امنیتی در سرتاسر خانه شما ، از یک توپی فرمان Hex و یک سنسور پلاگین Hex Sense برای تجزیه و تحلیل تداخل در شبکه Wi-Fi شما در هنگام استفاده از افراد استفاده می کند. در خانه خود حرکت کنید.

من اولین بار درباره Origin Wireless در CES در سال 2020 مطلع شدم ، زمانی که این شرکت فناوری خود را به عنوان بخشی از ابتکار عمل Belkin Linksys Aware به نمایش گذاشت. Linksys با روترهای شبکه Wi-Fi خود همچنان Linksys Aware را به عنوان یک سرویس اختیاری ارائه می دهد. Origin’s Hex Home با روترهای Wi-Fi هر تولید کننده قابل استفاده است ، خواه روتر دسترسی به یک نقطه باشد یا دستگاه شبکه شبکه. این سیستم امواج رادیویی ساطع شده از شبکه Wi-Fi شما را کنترل می کند و نحوه تغییر این امواج را هنگام حرکت مردم در خانه و ایجاد مزاحمت برای آنها محاسبه می کند.

وقتی سیستم Hex Home ترافیک را تشخیص می دهد ، وقتی خانه شما باید خالی باشد ، سیستم آژیرهای 80dB در واحد توپی ساطع می کند و سیگنالی را به برنامه Hex در دستگاه تلفن همراه شما ارسال می کند. این برنامه همچنین می تواند سطح ترافیک را در زمان واقعی گزارش کند و داده های ترافیک تاریخی را گزارش دهد.

برنامه هگزادسیمال برای خانه مبدا بی سیم

برنامه Origin می تواند رویدادهای تاریخی و تاریخی ترافیک را در خانه شما گزارش کند. در صورت سو susp ظن به سرقت ، پلیس می تواند نظارت حرفه ای را انجام دهد.

مانند سیستم های معمول امنیت خانه ، Hex Home در سه کشور فعالیت می کند که Origin نام های Home ، Away و Vigilant را می دهد. سیستم در حالت خانه هشدار ارسال نمی کند یا آژیر نمی دهد ، اما هر دو را در حالت عدم انجام می دهد. به گفته این شرکت ، حالت هوشیاری برای مواقعی طراحی شده است كه شما می خواهید از آنچه در خانه شما اتفاق می افتد پیگیری كنید و هنگام تشخیص حركت هشدار می خواهید ، اما برای روشن شدن آژیر نیازی به آژیر ندارید. Origin می گوید Hex Home از هوش مصنوعی برای تهیه 10 سطح حساسیت قابل تنظیم دیجیتال برای کاهش هشدارهای دروغین ناشی از حرکت حیوانات خانگی در خانه و همچنین حرکات مکانیکی مانند پنکه سقفی استفاده می کند.

Origin قصد دارد یک سرویس نظارت حرفه ای اختیاری را برای تماس با اعزام پلیس در هنگام شناسایی ترافیک در حالی که سیستم مسلح است ، ارائه دهد. این شرکت قیمت گذاری را متوقف نکرده است اما انتظار دارد ماهانه به 5 تا 10 دلار برسد. همانطور که معمول است ، سرویس نظارت قبل از تماس با پلیس سعی می کند ابتدا برای بررسی وضعیت اضطراری با شما تماس بگیرد. اگر نتوانید با شما تماس بگیریم ، پلیس برای پاسخگویی فراخوانی می شود. هیچگونه مقررات مربوط به آتش سوزی و واکنش پزشکی وجود نخواهد داشت زیرا این سیستم برای تشخیص چنین موارد اضطراری مجهز نیست.

نسخه ی نمایشی Belkin and Origin در سال 2019 نشان داد که چگونه فناوری Origin می تواند کارهای دیگری بیش از تشخیص حرکت انجام دهد. وی همچنین می تواند تشخیص دهد که چه زمانی شخص به خانه ای افتاده است و حتی تنفس آن شخص را پس از واقعه اندازه گیری می کند. بلکین قول می دهد که برنامه Origin Linksys Aware-based او کاملاً دقیق طراحی شده است تا بتواند بین فردی که در خانه زمین گیر می شود و می افتد و فردی که روی زمین از حمله قلبی فرو می ریزد تمایز قائل شود.

Origin می گوید که چنین برنامه هایی از راه دور سلامت در کارت محصول خودشان است ، اما این دستیار هوشمند و یکپارچه سازی های مشابه در درجه اول قرار می گیرند. این یک API را ارائه می دهد ، به عنوان مثال ، به سیستم Hex اجازه می دهد تا در هنگام تشخیص حرکت ، حتی قبل از تحریک سنسور خود دوربین ، یک دوربین امنیتی را ضبط کند ، و این باعث کاهش زمان بیدار شدن دوربین و ضبط یک واقعه می شود. .

این شرکت می گوید بسته ای با یک هاب فرمان hex و دو سنسور Hex (که دارای LED داخلی برای روشنایی مسیر هستند) ، به لطف توانایی سیستم برای “دیدن” از طریق دیوارها ، می تواند تا 1500 فوت مربع خانه را تأمین کند. این سیستم در بهار امسال با قیمت 179.99 دلار برای خرید در دسترس خواهد بود. اگر نیاز به فوت مربع بیشتر دارید ، Hex Sens اضافی هر کدام 39.99 دلار فروخته می شود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر