[ad_1]

اگر آخرین شایعات حاکی از آن باشد ، سال 2021 سال قابل توجهی برای Mac خواهد بود. چند ساعت پیش ، گزارش هایی مبنی بر ارسال اپل برای مک بوک پروهای 14 و 16 اینچی با MagSafe ، سیلیکون اپل با هسته های بیشتر و پردازنده های گرافیکی بهبود یافته و طراحی مجدد کیس را مشاهده کردیم. اکنون گزارش دیگری حاکی از آن است که iMacs و Mac Pro های جدید امسال نیز در دسترس هستند.

شایعه شده است که iMac دوباره طراحی می شود تا شبیه Pro Display XDR اپل باشد. مارک گورمت از بلومبرگ روز جمعه با طراحی 21.5 اینچ و 27 اینچ که دارای صفحه پانل بسیار کوچکتر ، بدون چانه و پشت صاف به جای iMac جریان خمیده است ، یک طراحی مجدد XDR مانند را تأیید کرد.

مدت هاست که iMac تغییراتی در فرم داشته است. طراحی فعلی iMac در سال 2004 با iMac G5 معرفی شد که از بدنه پلاستیکی سفید در اطراف LCD استفاده می کند. در سال 2007 ، اپل این طرح را حفظ کرد اما به یک کیف آلومینیومی نقره ای روی آورد. در سال 2012 ، اپل به طرحی روی آورد که امروزه نیز استفاده می شود و لبه های قاب آن به 5 میلی متر نزدیک می شود.

مکعب پاورماک g4 سیب

مک پرو جدید مبتنی بر سیلیکون می تواند خاطرات Power مک G4 مکعب را زنده کند.

Gourmet همچنین گزارش داد که اپل در حال کار بر روی دو مدل Mac Pro است. یکی از مدل های Mac Pro توسط اپل روی تراشه (SoC) طراحی خواهد شد ، اما در موردی که به اندازه نصف Mac Pro فعلی و “عمدتا خارجی آلومینیومی” باشد. Gourmet می گوید این طراحی جدید ممکن است مک مک مک Power4 را به یاد مردم بیاورد.

جالب اینجاست که مدل Mac Pro دیگر به روزرسانی در طراحی فعلی است و هنوز هم می تواند از پردازنده های اینتل استفاده کند. استفاده از تراشه های اینتل می تواند نگرانی های مربوط به سازگاری نرم افزار و سخت افزار در محیط های تولید را برطرف کند.

هیچ اطلاعاتی از قیمت و تاریخ تحویل iMacs جدید و Mac Pro ارائه نشده است.

همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است از صفحه نمایش ارزان قیمت تر و کاربر پسندتر از Pro Display XDR (با قیمت 4999 دلار). Gourmet می گوید اپل “در حال توسعه” نمایشگر ارزان تری است که “نسبت روشنایی و کنتراست را ندارد” Pro Display XDR.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر