[ad_1]

جدیدترین سیستم عامل آیفون اپل اینجاست! در نسخه بتا WWDC در ماه ژوئن ، iOS 14 برای هر آیفونی که بتواند iOS 13 را اجرا کند در دسترس است.

وقتی آیفون خود را به iOS 14 به روز می کنید ، چیزهای جدید زیادی وجود دارد که می توانید یاد بگیرید. این یک به روزرسانی بزرگ و پر از ویژگی های جدید است. ما راهنماها ، نکات و مقالاتی را به همراه دستورالعملهایی درباره مهمترین موارد شرح داده ایم و برای سهولت زندگی شما ، همه آنها را در اینجا جمع آوری کرده ایم. برای یادگیری همه ویژگی ها و تغییرات جدید ، از این مقاله به عنوان نقشه راه خود استفاده کنید.

سOSالات متداول IOS 14

برای خلاصه ای از همه ویژگی های جدید در iOS 14 ، همراه با لیستی از آیفون های سازگار و نحوه به روزرسانی تلفن خود ، س iOSالات متداول iOS 14 ما را بررسی کنید.

به روزرسانی IOS 14.3

آخرین نسخه iOS 14 iOS 14.3 است که قالب عکس ProRAW را برای آیفون 12 پرو ، سرویس + تناسب اندام و پشتیبانی از AirPods Max اضافه می کند. ما مقاله ای داریم با جزئیات ویژگی های جدید iOS 14.3 و نحوه نصب آن.

کتابخانه برنامه

دو تغییر قابل توجه در iOS 14 ، ابزارک های جدید کتابخانه برنامه و صفحه اصلی است. این دو تغییر اولین به روزرسانی عمده صفحه اصلی آیفون در مدت زمان طولانی است. بیاموزید که کتابخانه برنامه چگونه کار می کند تا سازماندهی آیفون شما را آسان تر کند.

ابزارک ها

شاید حتی مهمتر از کتابخانه برنامه ، سیستم جدید ویجت باشد. آیفون ویجت های کاملاً جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانند به صفحه اصلی شما بروند و از قبل بیشتر به داده های برنامه ها دسترسی پیدا کنند. با نحوه افزودن یا حذف اسبابک ها و پیکربندی Smart Stack آشنا شوید.

صفحه اصلی خود را “زیبا” کنید

آخرین مد از میانبرهای دارای آیکون های سفارشی و اسبابک های سفارشی استفاده می کند تا ظاهر صفحه اصلی آیفون شما را با iOS 14 کاملاً شخصی سازی کند. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، ما به شما می گوییم که چگونه صفحه اصلی طبیعی آیفون خود را از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر کنید. در iOS 14.

ویژگی های پیام های جدید

حباب آبی در iOS 14 قدرتمندتر می شود! موارد پیشرفته ای مانند تماس ثابت و پاسخ داخلی در کنار ذکر و سفارشی سازی برای گروه ها وجود دارد. در مورد iOS 14 همه چیز را بیاموزید.

تصویر در تصویر

اپل سالها پیش تصویر در تصویر را به iPad اضافه کرد و سرانجام به آیفون می آید. در مورد نحوه کار PIP در iPhone با iOS 14 همه چیز را بیاموزید.

ویژگی های جدید Maps

برنامه جدید Maps به شما جهت دوچرخه سواری ، راهنماهای حرفه ای منتخب ، عملکردهای ویژه رانندگی برای اتومبیل های EV و موارد دیگر را می دهد. با تمام تغییرات در Maps در iOS 14 آشنا شوید.

تغییرات در سیری

اولین باری که از Siri در iOS 14 استفاده می کنید ، کمی عجیب خواهید شد. به جای خالی بودن کل صفحه ، فقط کره کوچک Siri را در زیر خواهید دید. و بسیاری از پاسخها به جای مصرف کل نمایشگر ، فقط به عنوان اعلان ظاهر می شوند! همه تغییرات Siri را در راهنمای خود خلاصه می کنیم.

ویژگی های دسترسی برای همه

IOS 14 دارای چندین ویژگی طراحی شده برای کمک به افراد معلول است ، اما می تواند برای همه مفید باشد. با نحوه راه اندازی آشنا شوید ضربه بزنید، اتاق هدفون، و تشخیص صدا در راهنمای ما

ویژگی های حریم خصوصی

هر ساله اپل باعث می شود که iOS همچنان از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما محافظت کند. با iOS 14 ، برخی از ویژگی های مهم جدید حفظ حریم خصوصی وجود دارد که باید درباره آنها بدانید. بیشتر آنها نیازی به تغییر تنظیمات ندارند ، اما شما باید بدانید که چگونه مکان تقریبی و دسترسی محدود به عکس را تنظیم کنید. راهنمای ما شما را از مهمترین ویژگی های جدید حریم خصوصی رهنمون می کند.

ویژگی های پنهان

iOS 14 پر از ویژگی های کوچکی است که ممکن است فوراً متوجه آنها نشوید مگر اینکه بدانید کجا باید جستجو کنید. از سلفی های آینه گرفته تا گزارش حریم خصوصی سافاری ، لیستی از بهترین ویژگی های پنهان iOS 14 را جمع آوری کرده ایم.

ویژگی های جدید AirPods

اگر AirPod داشته باشید ، شیوه بهتر کردن iOS 14 را دوست خواهید داشت. با AirPods Pro صدای فراگیر می گیرید و همه AirPod ها می توانند به طور یکپارچه و خودکار بین دستگاه های اپل جابجا شوند. تمام روشهایی را که iOS 14 باعث بهبود AirPods شما می شود مشاهده کنید.

شروع کننده ها را به مرکز کنترل اضافه کنید

با فعال کردن HomeKit در مرکز کنترل ، بدون نیاز به ترک کارهایی که برای باز کردن برنامه Home انجام می دهید ، می توانید به سرعت به دستگاههای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سوئیچ را در تنظیمات تغییر دهید.

هشدارها را براساس الگوهای خواب مدیریت کنید

ویژگی خواب قدیمی در برنامه ساعت به طور موثری با یک سیستم خواب سالم در برنامه Health جایگزین شده است. ما مقاله ای داریم که به شما می گوید چگونه این کار می کند و چگونه می توانید از ویژگی برنامه خواب در iOS 14 استفاده کنید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر