[ad_1]

با iOS 14 ، سرانجام اپل به شما امکان شخصی سازی طرح صفحه اصلی تا حدی را می دهد. به جای اینکه فقط آیکون ها را حرکت دهید ، می توانید کاملاً کار کنید برداشتن با تشکر از کتابخانه برنامه جدید با استفاده از ابزارهای جدید ، سرانجام می توانید صفحه اصلی خود را با موارد دیگری غیر از برنامه ها پر کنید.

اما روند جدید “زیبایی شناختی” برای آیفون بسیار فراتر از این است. با ترکیب میانبرها با آیکون های سفارشی و ابزارک های بسیار قابل تنظیم ، می توانید ظاهری کاملا متفاوت به آیفون خود بدهید.

در اینجا نحوه شروع ساخت “زیبایی” آیفون خود آورده شده است.

بروز 12/15/20: با انتشار iOS 14.3 ، دیگر میانبرها قبل از راه اندازی به برنامه میانبر تغییر نمی کنند. در حال حاضر یک بنر کوچک به جای آن ظاهر می شود.

ابتدا چند نماد بگیرید

قبل از اینکه کار دیگری انجام دهید ، می خواهید چند تصویر بگیرید تا به عنوان نماد استفاده شوند. بسیاری از طراحان در وب با بسته های آیکون منطبق وجود دارند ، فقط به دنبال آنچه که برای شما مناسب است بگردید. برخی رایگان هستند ، برخی دیگر (مانند آیکون های مینیمالیستی محبوب Traf) بسیار گران هستند.

یک راه عالی برای یافتن برخی آیکون های رایگان جستجو در توییتر است.iOS 14 زیبایی شناختیو شروع به سیگار کشیدن در اطراف کنید.

شما می خواهید نمادهای خود را به کتابخانه عکس اضافه کنید. روی یک تصویر طولانی روی iPhone خود کلیک کنید و “افزودن به عکسها” را انتخاب کنید. اگر Mac دارید ، می توانید تصاویر را به برنامه Photos بکشید.

برای جایگزینی برنامه ها از میانبرها استفاده کنید

نکته اصلی برای جایگزینی تمام نمادهای برنامه با طرح های سفارشی ، جایگزینی برنامه های صفحه اصلی با میانبرها است.

میانبر از نظر زیبایی شناسی IDG
 1. آن را باز کنید میانبرها برنامه (بر روی iPhone شما نصب شده است).

 2. ضربه زدن + در گوشه بالا سمت راست برای ایجاد یک میانبر جدید.

 3. ضربه زدن اقدام اضافه کنید.

 4. ضربه زدن فیلمنامه.

 5. ضربه زدن برنامه را باز کنید.

 6. ضربه زدن انتخاب کنید word را انتخاب کنید و برنامه مورد نظر برای باز شدن این میانبر را انتخاب کنید.

 7. سه نقطه را لمس کنید (…) را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید افزودن به صفحه اصلی.

 8. به میانبر خود یک نام دهید (نام برنامه ایده خوبی است).

 9. روی تصویر سمت چپ نام ضربه بزنید و انتخاب کنید عکس را انتخاب کنید. تصویری را که می خواهید از آن به عنوان یک نماد جدید استفاده کنید ، از کتابخانه عکس خود انتخاب کنید.

 10. ضربه زدن اضافه کردن در گوشه بالا سمت راست و یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که به شما می گوید یک میانبر به صفحه اصلی اضافه شده است.

میانبر زیبایی شناسی 2 IDG

به صفحه اصلی می توانید میانبر جدید خود را مشاهده کنید. اگر نماد برنامه اصلی هنوز در صفحه اصلی است ، را فشار داده و نگه دارید و انتخاب کنید برنامه را حذف کنید، و سپس به کتابخانه برنامه بروید تا آن را از صفحه اصلی بارگیری کنید.

این فرایند را برای هر برنامه ای که می خواهید در صفحه اصلی خود ذخیره کنید تکرار کنید و با قرار دادن آنها در کتابخانه برنامه خود ، سایر برنامه ها را حذف کنید.

هنگام تعویض برنامه های خود با میانبرها ، سه نکته مهم است که باید بدانید. اول ، آن نشان های اعلان قرمز کوچک را در گوشه میانبرهای خود مانند برنامه های واقعی دریافت نخواهید کرد. دوم ، وقتی برنامه ای را از میانبر راه اندازی می کنید ، ابتدا یک اعلان بنر پاپ آپ برای میانبر قبل از راه اندازی برنامه مشاهده خواهید کرد. و سوم ، شما توانایی فشار دادن طولانی مدت نماد برنامه را برای دسترسی سریع به هر اقدامی از دست خواهید داد – هیچ میانبری وجود ندارد.

ابزارک های سفارشی

برای مطابقت با نمادهای برنامه سفارشی ، برخی از ابزارک های سفارشی را می خواهید. برنامه های جدید مانند Widgetsmith و Color Widgets گزینه های پرطرفداری هستند.

شما با استفاده از برنامه می توانید ابزارک های خود را طراحی کنید ، انتخاب کنید چه اطلاعاتی نمایش داده شود ، قلم ها ، رنگ ها ، حاشیه ها و غیره. هنگامی که ابزارک های خود را ایجاد کردید ، وقت آن است که آنها را به صفحه اصلی اضافه کنید.

 1. هر قسمت خالی در صفحه اصلی را لمس کنید و نگه دارید تا وارد حالت کش رفتن شوید.

 2. ضربه زدن + برای افزودن ابزارک به گوشه بالا سمت چپ وارد شوید.

 3. برنامه ابزارکهای رنگی یا ابزارک های رنگی (یا هر برنامه ویجت سفارشی) و اندازه ابزار ایجاد شده را انتخاب کنید.

 4. ضربه زدن یک ابزار اضافه کنید.

 5. ابزار را در صفحه اصلی قرار دهید و در حالی که هنوز در حالت چرخش هستید ، روی آن ضربه بزنید تا گزینه های آن تغییر کند – شاید لازم باشد ابزار خاصی را که سفارشی کرده اید انتخاب کنید.

 6. ضربه زدن انجام شده در گوشه بالا سمت راست برای خروج از حالت چرخش حرکت کنید.

محدودیت هایی برای کارهایی که اکنون می توانید با ابزارک های سفارشی انجام دهید وجود دارد ، اما قابلیت های این برنامه ها همچنان در حال گسترش است.

اگر مایل هستید محدودیت های استفاده از میانبرها برای راه اندازی برنامه های خود و استفاده از ابزارک های سفارشی را بپذیرید ، می توانید ظاهری منحصر به فرد در صفحه اصلی خود ایجاد کنید!

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر