[ad_1]

نقشه بزرگ اپل برای راه اندازی محصولات در پاییز با آیفون ها ، iPad ها ، Mac های جدید با Apple Silicon و macOS Big Sur همچنان ادامه دارد. اما او iOS 14 را که برای سومین نسخه اصلی خود آماده می شود فراموش نکرده است.

اپل قبلاً نسخه بتا iOS 14.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است و نسخه عمومی آن احتمالاً نزدیک است.

چه جدید در iOS 14.3 است

علاوه بر رفع اشکالات و به روزرسانی های امنیتی ، iOS 14.3 چندین ویژگی جدید را ارائه می دهد. اینها موارد بزرگی هستند که تاکنون در نسخه بتا کشف شده اند ، اگرچه همه نمی توانند وارد نسخه نهایی iOS 14.3 شوند.

قالب تصویر ProRAW

اپل هنگام معرفی تلفن ها ، فرمت تصویر جدید ProRAW خود را برای آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس معرفی کرد ، اما گفت که فرمت تصویر جدید در به روزرسانی نرم افزار در اواخر سال جاری ظاهر می شود. به نظر می رسد IOS 14.3 آن را مقرون به صرفه کرده است. به تنظیمات> دوربین بروید و گزینه را در بخش “قالب ها” جستجو کنید. اپل اینگونه توصیف می کند:

ProRAW یک فایل 12 بیتی است که با استفاده از فرمت Linear DNG اطلاعات و دامنه پویای بیشتری را در پرونده حفظ می کند و انعطاف پذیری بیشتری در ویرایش نوردهی و تعادل رنگ سفید ایجاد می کند. هر پرونده تقریباً 25 مگابایت است.

پیشنهادات برای برنامه های شخص ثالث هنگام راه اندازی

طبق 9to5Mac ، iOS 14.3 شامل تغییر در روند نصب آیفون در برخی مناطق است. در صورت وجود قانون ، روند راه اندازی قبل از اینکه کاربر حتی از iPhone خود استفاده کند ، برخی از برنامه های App Store را در حین مراحل راه اندازی نمایش می دهد.

مشخص نیست که این ویژگی جدید از کجا اعمال می شود. اپل در چندین کشور موضوع تحقیقات ضد انحصاری است.

AirTags و ردیاب های شخص ثالث

9to5Mac گزارش می دهد که iOS 14.3 شامل یک برگه پنهان در برنامه Find My با نام رمز “Hawkeye” است. این بخش برای محصول آینده AirTags و همچنین سایر دستگاه های ردیابی شخص ثالث که مطابق با نیازهای اپل هستند در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی از کنترلر PS5 و Luna

علاوه بر پشتیبانی فعلی از Xbox و کنترل کننده PlayStation ، iOS 14.3 پشتیبانی از کنترلر جدید DualSense را برای PlayStation 5 و کنترلر Luna را برای سرویس پخش آنلاین بازی آمازون اضافه می کند.

نحوه دریافت نسخه بتا iOS 14.3

توسعه دهندگان ثبت شده می توانند با رفتن به developer.apple.com/download در دستگاهی که می خواهند بتا را اجرا کنند ، حساب بتا را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنند. وارد آنجا شوید ، حساب بتا را بارگیری کنید و آن را فعال کنید تنظیمات > جمع > مشخصات. باید iPhone یا iPad خود را دوباره راه اندازی کنید و سپس آن را باز کنید تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار برای بارگیری و نصب نسخه جدید iOS.

اگر توسعه دهنده نیستید و می خواهید نسخه عمومی بتا را انتخاب کنید ، در iPhone یا iPad که می خواهید نسخه بتا را روی آن اجرا کنید به beta.apple.com مراجعه کنید. روی ثبت نام ضربه بزنید تا با Apple ID خود وارد سیستم شوید و دستورالعمل های بارگیری حساب بتا را دنبال کنید.

شما باید مطمئن شوید که با رفتن به تنظیمات > جمع > مشخصات و نمایه بتا را لمس کنید ، سپس مطمئن شوید که فعال شده است. سپس دستگاه خود را مجدداً تنظیم کنید و با رفتن به آخرین نسخه بتا را بارگیری کنید تنظیمات > جمع > به روز رسانی نرم افزار.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر