[ad_1]

فقط دو روز پس از انتشار iOS 14.3 با چندین ویژگی مهم جدید مانند عکس های ProRAW و Fitness + ، اپل فرایند تست بتا را برای iOS 14.4 راه اندازی کرد. از آنجا که این یک شماره انتشار نقطه کامل است تا یک عدد کوچک (به عنوان مثال iOS 14.3.1) ، ما انتظار داریم که برخی تغییرات کاربر محور ایجاد شود.

اپل اولین نسخه بتا را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. بتا عمومی معمولاً طی یک روز یا بیشتر دنبال می شود.

چه جدید در iOS 14.4 است

ما هنوز نمی دانیم که در iOS 14.4 چه ویژگی های جدیدی را می توان انتظار داشت. از آنجا که جامعه آزمایش کننده بتا تغییرات قابل توجهی پیدا کرد ، ما این مقاله را با اطلاعات بیشتر به روز می کنیم.

نحوه دریافت نسخه بتا iOS 14.4

توسعه دهندگان ثبت شده می توانند با مراجعه به developer.apple.com/download در دستگاهی که مایل به راه اندازی بتا هستند ، حساب بتا را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنند. وارد آنجا شوید ، حساب بتا را بارگیری کنید و آن را فعال کنید تنظیمات > جمع > مشخصات. باید iPhone یا iPad خود را دوباره راه اندازی کنید و سپس آن را باز کنید تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار برای بارگیری و نصب نسخه جدید iOS.

اگر توسعه دهنده نیستید و می خواهید نسخه عمومی بتا را انتخاب کنید ، در iPhone یا iPad که می خواهید نسخه بتا را روی آن اجرا کنید به beta.apple.com مراجعه کنید. روی ثبت نام ضربه بزنید تا با Apple ID خود وارد سیستم شوید و دستورالعمل های بارگیری حساب بتا را دنبال کنید.

شما باید مطمئن شوید که با رفتن به تنظیمات > جمع > مشخصات و نمایه بتا را لمس کنید ، سپس مطمئن شوید که فعال شده است. سپس دستگاه خود را بازنشانی کرده و با رفتن به آخرین نسخه بتا را بارگیری کنید تنظیمات > جمع > به روز رسانی نرم افزار.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر