iOS 14.5: به زودی می توانید برنامه ها و پادکست های موسیقی پیش فرض خود را انتخاب کنید


کاربران Reddit ممکن است یک ویژگی خروجی اما پنهان iOS 14.5 را پیدا کرده باشند. وقتی سیری می خواهد یک آهنگ ، هنرمند ، آلبوم یا پادکست پخش کند ، از برخی از کاربران خواسته می شود که با انتخاب لیستی از برنامه های نصب شده موسیقی یا پادکست ، انتخاب کنند که کدام سرویس را می خواهند پخش کنند.

روند کار ساده اما بحث برانگیز است. فقط iOS 14.5 beta را نصب کنید و از Siri بخواهید که یک آهنگ یا هنرمند پخش کند. سیری لیستی از سرویس های موجود را برای انتخاب از شما درخواست می کند. پس از انتخاب یکی ، سیری می پرسد که آیا دسترسی به داده های خود از این برنامه خوب است. موافقت کنید و موسیقی یا پادکست شما در این برنامه پخش می شود. سپس درخواست های اضافی برای پخش موسیقی یا پادکست به طور خودکار در این برنامه پخش می شود.

siri spotify default02 IDG

اپل به وضوح در حال کار بر روی توانایی تغییر موسیقی و تنظیمات پیش فرض پادکست ها است.

با این حال ، برای همه آزمایش کنندگان بتا کار نمی کند. برخی از کاربران به اندازه کافی خوش شانس بودند که برنامه Apple Music را حذف کنند ، اما به نظر می رسد نصب مجدد آن اغلب باعث می شود سیری به بازی همه چیز در Apple Music یا Podcasts برگردد. علاوه بر این ، هیچ تنظیماتی برای تنظیمات موجود در تنظیمات وجود ندارد.

اکنون می توانید با تعیین سرویس در درخواست خود ، به سیری بگویید که با استفاده از سرویس شخص ثالث موسیقی یا پادکست پخش کند. به عنوان مثال ، “Play the Weeknd on Spotify”. اما قدرت تنظیمات پیش فرض بسیار زیاد است و مردم دوست ندارند دائماً دستیارهای صوتی را به استفاده از سرویس های غیر پیش فرض هدایت کنند. واضح است که اپل حداقل کارهای اولیه را انجام می دهد تا به کاربران امکان انتخاب یک برنامه یا پادکست موسیقی پیش فرض را بدهد. چه موقع ، چگونه یا حتی اگر خواهد دید که انتشار عمومی در حال حاضر نامشخص است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>