[ad_1]

JBL در CES امسال چندین گوشی جدید در سه خط مختلف معرفی کرد. در اینجا من روی الگوهای گوش و گوش تمرکز خواهم کرد.

با شروع از بالای قیمت ، Tour One جدید یک هدست بلوتوث با ANC (حذف نویز فعال) است که JBL برای حرفه ای های تجاری طراحی شده است که به دنبال هدفون هایی با فناوری پیشرفته ، ویژگی های هوشمند و طراحی زیبا هستند. اما چرا این ویژگی ها فقط برای متخصصان تجارت جذاب است؟ برای هرکسی که دوست دارد به موسیقی روی هدفون گوش دهد بسیار لذت بخش به نظر می رسد.

تور وان آنچه JBL آن را True Adaptive Noise لغو می نامد ، ارائه می دهد که صدای محیط را کنترل می کند و متناسب با آن میزان کاهش صدا را تطبیق می دهد. علاوه بر این ، یک ویژگی به نام SilentNow به شما امکان می دهد ANC را بدون فعال کردن بلوتوث روشن کنید ، ضمن اینکه عمر باتری را افزایش می دهید ، یک پناهگاه آرام را ایجاد می کنید. از ویژگی های مرتبط می توان به Adaptive Ambient Aware و TalkThru اشاره کرد که در صورت نیاز به شما در پیمایش محیط کمک می کند.

ابتدا تور jbl JBL

هدفون 300 دلاری JBL Tour One که در بالای صفحه نیز وجود دارد ، برای مسافران تجاری طراحی شده است.

با تشکر از JBL Pro Sound ، که توسط رانندگان 40 میلی متری تأمین می شود ، Tour One دارای کیفیت Hi-Res Audio است و از فرکانس های حداکثر 40 کیلوهرتز پشتیبانی می کند. یکی دیگر از ویژگی های ابتکاری حالت هوشمند صوتی است که به شما امکان می دهد اتصال بلوتوث را برای دقت بالا در حالت موسیقی یا تأخیر کمتر در حالت فیلم بهینه کنید.

علاوه بر این ، اگر فقط از بلوتوث یا 25 ساعت با بلوتوث و ANC استفاده می کنید ، باتری تا 50 ساعت زمان پخش را فراهم می کند. و اگر عجله دارید ، با شارژ سریع 10 دقیقه ای دو ساعت به شما فرصت بازی می دهد. از دیگر ویژگی ها می توان به کنترل صدا با آمازون الکسا و دستیار Google و چهار میکروفون برای کیفیت صدای عالی در هنگام تماس های تلفنی اشاره کرد. همچنین می توانید تجربه خود را با برنامه My JBL Headphones سفارشی کنید.

تور یک در ماه مه 2021 با قیمت 299.95 دلار در دسترس خواهد بود.

jbl زنده 660 اینچ JBL

JBL Live 660NC 200 دلاری لغو نویز فعال همراه با پشتیبانی از دستورات صوتی الکسا و دستیارهای Google را ارائه می دهد.

اگر این مورد برای کامپیوتر جیبی شما کمی غنی است ، سری JBL Live را در نظر بگیرید که شامل Live 660NC برای گوش ها و 460NC برای گوش ها است. هر دو ویژگی های یکسانی از جمله صدای JBL Signature Sound ، لغو نویز سازگار با Smart Ambient و کنترل صدا با استفاده از الکسا و دستیار Google را ارائه می دهند. باتری فقط با بلوتوث 50 ساعت یا با بلوتوث و ANC 40 ساعت دوام می آورد و 10 دقیقه شارژ چهار ساعت زمان پخش را برای شما فراهم می کند. هر دو با برنامه My JBL Headphones سفارشی می شوند.

هر دو مدل در مارس 2021 در دسترس خواهند بود. Live 660NC با قیمت 199.95 دلار لیست خواهد شد ، در حالی که Live 460NC با قیمت 129.99 دلار ارائه می شود.

آهنگ زنگ jbl 660 اینچ JBL

بودجه JBL Tune 660NC دارای کاهش نویز فعال است.

برای کسانی که بودجه حتی محدودتری دارند ، سری Tune شامل دو مدل گوش Tune 660NC و 510BT وجود دارد. هر دو JBL Pure Bass Sound و Bluetooth 5.0 را ارائه می دهند. همانطور که شماره مدل نشان می دهد ، 660NC کاهش نویز را ایجاد می کند ، در حالی که 510BT این کار را نمی کند. ماندگاری باتری برای هر دو عالی است: 55 ساعت (فقط بلوتوث) یا 44 ساعت (بلوتوث و ANC) برای 660NC و 40 ساعت برای 510BT ، هر دو دو بار زمان شارژ با پنج دقیقه شارژ سریع را فراهم می کنند. آنها همچنین از دستیارهای صوتی پشتیبانی می کنند ، که در مطبوعات ذکر نشده است.

هر دو مدل در مارس 2021 در دسترس خواهند بود. Tune 660NC با MSRP 99.95 دلار و Tune 510BT با 49.95 دلار لیست خواهد شد.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir