MagSafe و دستگاه های پزشکی: اپل می گوید آنها را “در امان نگه دارید”اپل با آیفون 12 ، MagSafe را به عنوان راهی برای شارژ گوشی معرفی کرد. برای اتصال آیفون به آداپتور برق از مجموعه ای از آهن ربا در اطراف سیم پیچ شارژ استفاده می کند. از MagSafe می توان برای اتصال لوازم جانبی مانند کیف پول یا جایگاه اتومبیل نیز استفاده کرد.

با این وجود مدت هاست که مشکلی در مورد آهن ربا و وسایل پزشکی وجود دارد که فرد در بدن خود کاشته است. ژورنال ریتم قلب اخیراً نتایج یک تحقیق را نشان داد که نشان می دهد MagSafe در آیفون 12 دفیبریلاتور کاشته شده بیمار را مختل می کند.

اپل یک سند پشتیبانی منتشر کرد مبنی بر اینکه تداخل مغناطیسی در دستگاه های پزشکی امکان پذیر است و مصرف کنندگان باید با پزشک خود مشورت کنند. اپل این سند را با نکات خاص تری به روز کرده است:

برای جلوگیری از تعاملات احتمالی با این دستگاه ها ، لوازم جانبی iPhone و MagSafe را در فاصله ایمن از دستگاه قرار دهید (در صورت شارژ بی سیم بیش از 6 اینچ / 15 سانتی متر یا بیش از 12 اینچ / 30 سانتی متر). اما برای راهنمایی های خاص با پزشک و سازنده دستگاه خود مشورت کنید.

قبل از به روزرسانی ، این سند به سادگی بیان داشت که “اگرچه تمام مدل های آیفون 12 دارای آهنربا بیشتری نسبت به مدل های قبلی آیفون هستند ، اما خطر تداخل مغناطیسی در دستگاه های پزشکی بیشتر از مدل های قبلی آیفون نیست.”

اپل قدرت آهنرباهای MagSafe خود را به صورت عمومی بیان نمی کند. در مقاله ای در Heart Rhythm Journal آمده است كه میدان مغناطیسی قوی تر از 10 Gauss می تواند بر یك دستگاه پزشکی تأثیر بگذارد. مطالعه Heart Rhythm Journal همچنین بیان می کند که “تلفن های هوشمند قبلی بدون شبکه مغناطیسی” “حداقل خطر تداخل الکترومغناطیسی” را نشان می دهد.

حتما بخوانید:
خرید اسید سولفوریک

بدیهی است ، اگر محصولی مجهز به MagSafe و یا کاشت دستگاه پزشکی دارید و یا قصد خرید آن را دارید ، هرگز آن را در جیب نزدیک دستگاه پزشکی قرار ندهید. بازی در مکانی امن و استفاده نکردن از دستگاه MagSafe احتمالاً ایده بهتری هم هست.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme