Mi16 سه تا موتور داره

در ادامه می توانید با خدمات ریمپ ایسیو برای ارتقا و تقویت هر مدل خودروی پژو پارس با هر نوع ایسیو آشنا شوید. غول دنیای تیونینگ برای دستیابی به چنین قدرتی تغییرات زیادی را در پیشرانهی کوروت اعمال کرده است که شامل پورت سوپرشارژر، تعویض پولیهای پایینی و بالایی پیشرانه، نصب میلسوپاپ جدید، پورت سرسیلندر، سوپاپهای ورودی و خروجی تقویت شده، استفاده از فنر سوپاپهای جدید، دریچهی گاز جدید، هدرز اسپرت و نصب مبدل کاتالیسیت جدید هستند. ایده اولیه EVO 1 به نصب موتور چهار سیلندر برگرفته از گالانت VR-4 بر روی شاسی سبک وزن و جمع و جور لنسر در جهت ساخت یک سوپر سدان چابک و شهری خلاصه میشده است اما این ایده خام در نهایت به حدی اعتلا یافت که عملا تولید مدل اصلی (گالانت VR-4) را تحت شعاع قرار داد و خود به جایگزینی برای آن مبدل شد.

هدرز برای پراید محبوبیت لنسر EVO در کشورمان آنچنان بالاست که در طی چند سال گذشته شماری از مدلهای پایه لنسر که در طول دهه ۹۰ به ایران وارد شده بودند با صرف هزینهای هنگفت به نمونههای EVO مبدل شدهاند. این رقم وقتی جالب میشود که بدانیم نسل فعلی بی ام و ۳۲۸i هم با حدود ۲۰ سال اختلاف سنی و برتری تکنولوژیک، از نظر مشخصات فنی پیشرانه شرایط مشابهی دارد و تنها برتری خود را در زمینه تولید گشتاور ۳۵۰ نیوتن متری نسبت به گشتاور ۳۱۰ نیوتن متری EVO 1 نشان میدهد. این خودروها در طول دهه ۹۰ عموما تحت عنوان دو رده بندی RS و GSR فروخته میشدند که از نظر امکانات رفاهی و برخی جزییات ظاهری تفاوت هایی با یکدیگر داشتند، اما مهندسان میتسوبیشی به چنین سطحی از عملکرد راضی نمیشدند و تنها یک سال پس از عرضه EVO1 به ساخت نمونه بهبود یافته EVO2 با زیربندی بهتر و پیشرانه قدرتمندتر با توان تولیدی ۲۵۲ اسب بخار روی آوردند.

هدرز على ديزل
این مسئله حتی در موارد ظاهری هم صدق میکند. 10- برای تیونینگ چه ظاهری و چه فنی (بخصوص فنی) همیشه مبلغی بیش از پیش بینی خود کنار داشته باشید چرا که در 90 درصد مواقع هزینههای پیشبینی نشده و اشکالات عجیب هزینهی شما را بالا خواهد برد. اینکه فرمودی موتور هاي u5 جديد از مدل هاي قبلي كيفيت پاين تري داره دقیقا میدونی از چه سالی و چه مدلی این تغییر اتفاق افتاده؟ این مدل طبق گفته شرکت قدرت ۱۳۶ اسببخار در ۵۷۵۰ دور بر دقیقه بههمراه نهایت گشتاور ۱۸۰ نیوتنمتر در ۴۳۰۰ دور بر دقیقه تولید میکند. یکی از اقدامات در راستای تیونینگ و تقویت قدرت موتور نصب کیت مکش پاترول در کنار هدرز می باشد. یکی از اقدامات در راستای تیونینگ و تقویت قدرت موتور نصب کیت مکش لنسر در کنار هدرز می باشد.

با ریمپ ایسیو این مورد هم قابل برطرف شدن است .
تقویت موتور پژو و سمند و پژو پارس با هد. هیچ ماشینی پارس ای ماشین پارس ELX نمیشه از زانتیا سرتره با قیمت مناسب . این که شما هم مثل من پول خرید یک خودروی گران قیمت یا ارتقاء یافته را ندارید هیچ اشکالی ندارد. 9- به قول معروف هیچ ارزانی بی علت نیست. علت خاموش شدن ماشين موقع دستي كشيدن ؟ با ریمپ ایسیو این مورد هم قابل برطرف شدن است . البته استفاده از ديسكهاي خنك شونده ( كانال دار ٬ سوراخدار و شيار دار ) براي جلوگيري از گرم شدن سيستم ترمز و كاهش كارايي آن توصيه ميشود . همچنین در موتور M15GSI از بالانسر بهبود یافته ای نسبت به M15 معمولی استفاده شده است. تغییرات دیگه ای هم لازمه یا همینا کفایت میکنه؟ آرم ژله ای HP-Design رو هم داره روش و اصلیه سری اول هست!

از آنجایی که فقط مدل اول در تست ایمنی یورو انکپ شرکت کرده، مطالعات ما بر اساس گزارشات تحلیلشدهی همین مدل است. نسل بندی سریهای میتسوبیشی لنسر EVO با مدلهای اصلی لنسر متفاوت است و درست به همین دلیل تولید اولین نسل اولوشن (EVO 1) در شرایطی از سال ۹۲ آغاز میشود که پیشینه تولید لنسر نسل اول به سالها اوایل دهه ۱۹۷۰ بازمیگردد. میتسوبیشی در مقایسه با برخی غولهای صنعت خودروسازی، کمپانی بزرگ یا تاریخ سازی نیست اما سری اوولوشن این کمپانی که بر پایه مدل لنسر ساخته میشوند از هر منظری که بنگرید انقلابی و خاص محسوب میشوند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت هدرز پراید.