[ad_1]

ممکن است متوجه شده باشید که SSD های خارجی فروشندگان ردیف اول گران هستند – مخصوصاً وقتی که آنها Thunderbolt باشند. اگر می خواهید کمی از درد مالی خود بکاهید ، ممکن است برنامه OWC با قیمت 79 دلار Envoy Express T3 (Thunderbolt 3) دقیقاً همان چیزی باشد که پزشک شما سفارش داده است. آن را با بودجه M.2 NVMe SSD پر کنید و در حال حرکت به نیروانای خارجی برای ذخیره سازی با قیمت بسیار مناسب هستید.

لگد زدن؟ یک دوربین هوشمند که (به صورت نیمه دائمی) به کامپیوتر ، لپ تاپ یا نمایشگر شما می چسبد و به شما امکان می دهد دستگاه را راحت اما در جای خود ایمن و بدون آسیب نگه دارید. به زیر مراجعه کنید.

پیام آور با اسب OWC

OWC یک قاب شفاف ارائه می دهد که می توانید به هر سطح صافی بچسبانید تا Envoy Express را به خوبی کنار نگذارید. دستگاه به داخل و خارج می رود تا بتوانید آن را برای ذخیره سازی امن بردارید.

طراحی و مشخصات

ابعاد Envoy Express تقریباً 4.1 1.6 1.6 0.5 0.5 اینچ و وزن آن تقریباً 3.3 اونس است – از جمله SSD. قاب فلزی کاملاً مشکی است و در وسط آن یک برس نواری فلزی قرار دارد و نام و نشان OWC را بر روی خود دارد.

اگرچه در تصویر زیر نشان داده شده است ، SSD در Envoy Express گنجانده نشده است. این فقط یک نمای گسترده است تا به شما نشان دهد کجا و چگونه دستگاه نصب شده است. تنها چیزی که نشان نمی دهد پیچ ​​گوشتی موجود است.

خرابی پیام رسان OWC

OWC Envoy Express درب بسته برای نشان دادن نحوه نصب دستگاه.

این محفظه با یک کابل Thunderbolt کوتاه همراه است که هنگام پیچاندن درپوش به دستگاه نگه داشته می شود ، اما در صورت خاموش شدن درب قابل جدا شدن است (همانطور که در بالا نشان داده شده است). این باعث می شود که کابل بسیار فرسوده شود (اگر ارزان نباشد) در صورت فرسودگی و یا نیاز به کابل طولانی تر ، آن را تعویض کنید.

علاوه بر این ، در مورد Envoy Express چیز زیادی نمی توان گفت. همانطور که قبلاً اشاره شد ، OWC شامل مقوای پلاستیکی محکم و شفافی است که به صورت خودکار به داخل و داخل جعبه می رود. Caddy دارای چسب نیمه دائمی در پشت است ، بنابراین می توانید آن را در پشت لپ تاپ یا iMac یا هر دستگاه محاسباتی ، نمایشگر و غیره نصب کنید. با این کار مانع از آن می شود ، اما هنوز هم مفید است. لمس خوب

بهره وری

من Envoy Express را تا حد زیادی با استفاده از SSD 1 ترابایتی Aura P12 M.2 NVMe تهیه کردم که توسط این شرکت ارائه شده بود ، و اگرچه به 1533 مگابیت بر ثانیه ایالت OWC نرسید ، اما ممکن است خیلی سریع باشد.

اسکرین عکس 2020 10 23 در 10.54.24 صبح IDG

این ارائه Envoy Express در تست سرعت دیسک Blackmagicdesign است که در MacBook Pro 2019 اجرا می شود.

البته من کنجکاو شدم که ببینم با دستگاه درجه یک چگونه کار می کند ، بنابراین سامسونگ 980 پرو را داخل آن انداختم. این عملکردی را به من داد که OWC با Aura P12 Pro ادعا می کند ، اما نه بیشتر. بالای خط 980 Pro در این شرایط ضرر زیادی دارد.

owc messenger 980 pro IDG

Envoy Express با سامسونگ 980 Pro در داخل به اعداد بهتری تبدیل شده است ، اما این درایو بسیار گران قیمت به سختی توانایی آن را دارد. به SSD های بودجه این برنامه پایبند باشید.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، سامسونگ X5 در Disk Speed ​​اعداد بسیار بهتری را کسب کرده است ، اما همانطور که در تصویر بعدی مشاهده خواهید کرد ، در دنیای واقعی تأثیر نمی گذارد.

سرعت دیسک سامسونگ x5 2 IDG

X5 سامسونگ بسیار سریعتر از Envoy Express با سرعت دیسک است ، اما این حاشیه در انتقال واقعی 48 گیگابایتی ما چندان چشمگیر نبود.

در حالی که عملکرد Envoy Express در تست های انتقال 48 گیگابایتی واقعی ما نمی تواند با Samsung X5 مطابقت داشته باشد ، به خاطر داشته باشید که بسیار ارزان تر است. این هنوز هم با گرانترین Fledging Shell Thunderbolt با Samsung 970 EVO در داخل و Sabrent XTRM-Q (Thunderbolt 3 / USB) با Sabrent Rocket X 8TB SSD مطابقت دارد.

اکسپرس مسنجر 48 گیگابایتی IDG

اگرچه در دنیای واقعی با Samsung X5 مطابقت نداشت ، Envoy Express بسیار نزدیک شد.

برای تکرار ، همانطور که به نظر می رسد Envoy Express فقط به بیش از 1500 مگابیت در ثانیه محدود شده است ، پر کردن آن با SSD ردیف اول عمدتا هدر دادن پول است.

ردیف پایین

Envoy Express سریعترین راه حل ذخیره سازی Thunderbolt 3 نیست ، اما هنوز هم خیلی سریع است و می توانید از SSD های NVMe ارزان قیمت برای مقرون به صرفه ترین راه حل که می شناسم استفاده کنید – حدود 200 دلار در هر 1 ترابایت در مقایسه با Samsung X5 با قیمت 400 دلار. کادی نیز لمس بسیار خوبی است.

تاندربولت 3 بدون بانک شکنی. چه کسی فکر می کرد؟

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر