[ad_1]

Rocksteady Audio با خط استادیوم جدید خود قصد دارد بازار بالاتر بلندگوهای بلوتوث ارزان قیمت را به پایان برساند. این بلندگو با سیستم های صوتی چند اتاقه با کیفیت بالا مانند Sonos Move یا Bluesound Pulse Mini 2i رقابت نمی کند ، اما بیشتر به علامت خود می رسد.

مینی برج های کاملا سیاه کاملاً فریبنده و متوسط ​​هستند و هر کدام از آنها 6 اینچ قد و یک پایه مربع 4.25 اینچ دارند. هر بلندگوی 30 واتی با اتصال بلوتوث 5.0 طراحی شده است و شامل دو درایور است: یک توییتر 28 میلی متری که 10 وات نیرو می گیرد و یک میانه ردیف / باس 70 میلی متری که از 20 وات بهره می گیرد. این درایورهای فعال با یک جفت هیت سینک باس منفعل 72 میلی متری تکمیل می شوند. پاسخ فرکانس مشخص شده 60 هرتز تا 20 کیلوهرتز است (تحمل داده نمی شود).

Rocksteady می گوید ، داستان بزرگتر این است که “این استادیوم” توسط AWSM Bambu Tech ، یک بستر ایجاد صوتی AI ساخته شده است “، بستری که گفته می شود بسیار شگفت انگیز است به طوری که می توانید” موسیقی مورد علاقه خود را بشنوید “. دوباره ، گویی برای اولین بار است. “

من آنقدرها جلو نمی روم ، اما بلندگوهای استادیوم Rocksteady هنگام آزمایش واقعاً محکم ، شفاف و تمیز بودند ، دارای بیس زیاد و چند میانه آبدار و سه برابر. در حالی که وضوح صدا بسیار عالی بود ، من متوجه شدم که بلندگوها بیشتر از یک پیانوی ظریف کلاسیک برای ایجاد ترافیک بزرگتر و به سبک مهمانی تنظیم شده اند. با افزایش حجم ، متوجه شدم که تقریباً همه چیز عالی به نظر می رسد.

یکی از بزرگترین نقاط فروش استادیوم این است که تعداد نامحدودی از واحدها را می توان به صورت هم صدا بازی کرد – در روندی شبیه به انفجار صدای آنکر – به طوری که یک بلندگو به عنوان “میزبان” انتقال صدا به بلندگوهای استادیوم دیگر را به همان اندازه که می خواهید در محدوده بلوتوث قرار دهید (حدود 100 فوت).

2 Rocksteady

تعداد نامحدودی از بلندگوهای استادیوم Rocksteady می توانند به صورت همگام کار کنند و هرکدام از آنها کانال چپ یا راست محتوای استریو را تولید می کنند.

برای این منظور ، استادیوم به صورت یک واحد ، به صورت دوتایی یا بسته بندی چهار نفره به فروش می رسد. من سیستم دو استادیومی را آزمایش کردم و تجربه را چشمگیر دیدم – تا حدی به این دلیل که هر بلندگو دارای یک سوئیچ است که به شما امکان می دهد از آن برای پخش فقط کانال سمت راست ، فقط کانال سمت چپ یا هر دو استفاده کنید. شما می توانید این تصمیم را برای هر سخنران در مجموعه خود بصورت مستقل بگیرید تا بتوانید مطابق نظر خود ترکیب و مطابقت دهید.

جفت شدن بلندگوی میزبان با منبع بلوتوث یک فرایند آسان است ، اما ویژگی حالت استادیوم هنگامی که آن را آزمایش کردم کمی پیچیده بود و برای همگام سازی کارها چند تلاش طول کشید تا بلندگوی ماهواره را فعال کنم. پس از اتصال ، سیستم هرگز لکنت زبان ندارد – با این حال ، به خاطر داشته باشید که میزان صدا به طور مستقل از هر بلندگو کنترل می شود ، که در صورت استفاده از بلندگوها در یک منطقه یا خارج از منزل ، می تواند برای برخی از افراد یک ویژگی اضافی باشد و برای برخی دیگر یک مزاحمت جزئی باشد. اگر می خواهید میزان صدا را به صورت جهانی کنترل کنید ، باید این کار را از منبع انجام دهید.

در هر استادیوم مجموعه ای از کنترل های حساس به لمس کاملاً بصری در قسمت بالایی و با دسترسی آسان وجود دارد که به شما امکان می دهد میزان صدا را کنترل کرده و همچنین مکث ، پخش و عقب یا پیمایش آهنگ ها را کنترل کنید. کار با این کنترل ها آسان است و دکمه روشن / خاموش که در پشت بلندگو قرار دارد تضمین می کند که به طور تصادفی بلندگو را خاموش نمی کنید. همچنین توجه داشته باشید که کنترل های ردیابی فقط در بلندگوی میزبان کار می کنند و در ماهواره ها غیرفعال می شوند.

1 Rocksteady

شما می توانید استادیوم Rocksteady را به بیرون از منزل ببرید ، اما ما آنها را به عنوان وظیفه کنار استخر توصیه نمی کنیم.

پنل پوشانده شده در پشت اسپیکر شامل اتصال USB-C است که برای شارژ استفاده می شود (شامل کابل ها و آداپتور A / C) و یک درگاه Aux 3.5 میلی متری. باتری 5000 میلی آمپری در هر دستگاه دارای 16 ساعت کار است و دارای حالت شارژ سریع است که می تواند باتری را فقط در یک ساعت به 75 درصد ظرفیت هدایت کند. (من زمان کار را فشرده آزمایش نکردم ، اما در طول ساعتهای آزمایش هرگز سیستم زیر 50 درصد ظرفیت را با توجه به چهار نشانگر LED روی دستگاه دریافت نکردم).

بلندگوهای استادیوم Rocksteady با قیمت 130 یا 250 دلار برای هر جفت قطعاً ارزان نیستند ، با توجه به اینکه بلندگوهای سطح بالا در محدوده 30 وات را می توان به راحتی با كمتر از 100 دلار یافت. همچنین به خاطر داشته باشید که در حالی که بلندگوها به عنوان “بلندگوهای خارجی” تبلیغ می شوند ، اما هیچ ویژگی ضد آب قابل توجهی ندارند ، بنابراین اگر چیزی را می خواهید در کنار استخر استفاده کنید ، ممکن است مناسب ترین آنها نباشد. با این حال ، ویژگی همگام سازی با بسیاری از بلندگوها و برخی ویژگی های خوب می تواند ارزش آنها را برای سرمایه گذاری داشته باشد.

اما من پیشنهاد می کنم قبل از انصراف از واحدهای متعدد ، ابتدا به آنها گوش دهید تا مطمئن شوید از آنها خوشتان می آید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir