[ad_1]

جاروبرقی های رباتیک کاملاً مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به نظر می رسد فضای کافی برای ربات های تمیزکننده ابتکاری وجود دارد. Jetbot Mop سامسونگ یکی از منحصر به فردترین طراحی هایی را دارد که دیده ایم.

این ربات با پهنای 15 اینچ از دو مخزن آب به شکل دیسک استفاده می کند که “کیت تأمین آب” نامیده می شود و با پدهای تمیز کننده متصل شده است تا هنگام مالش آن را از کف زمین عبور دهد. و در حالی که بیشتر موش های رباتیک این عمل را انجام می دهند ، Jetbot به عنوان یک پاک کننده دستی عمل می کند. کار با سهولت و مقرون به صرفه ، جایگزینی جذاب برای mops های رباتیک پیچیده تری مانند Braava Jet m6 iRobot است.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین mops های رباتیک TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به محصولات رقیب و همچنین راهنمای خریدار را در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید این نوع محصولات باید در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

تهیه یک Jetbot برای تمیز کردن به تلاش بسیار کمی نیاز دارد. ابتدا لنت های تمیز کننده را خیس کرده و حلقه بزنید. دو جفت گنجانده شده است – پدهای میکروفیبر برای پاک کردن کفهای صاف بهتر است ، پدهای ضخیم سفید از نخ مادر برای جذب نشت و کشیدن گرد و غبار از شکاف ها و شکاف ها ایده آل هستند. سپس هر مخزن را با آب تمیز پر کنید – من مشکلی برای انجام این کار مستقیم از شیر آشپزخانه ندارم – سپس به هر کدام یک حوله حوله وصل کنید. در آخر ، هر مخزن را به جایگاه خود در پایین ربات وصل کنید.

برای تمیز کردن ، کافی است Jetbot را روی زمین قرار دهید و یک بار دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا روشن شود ، سپس دوباره برای فعال کردن حالت اتوماتیک. ربات بر اثر حرکت حرکات چرخان ماپس خود شروع به درخشیدن روی زمین می کند.

پاکت پاک کن دیوار سامسونگ سامسونگ

می توانید Jetbot Mop 6 کیلوگرمی سامسونگ را بلند کرده و دیواره های آن را با قدرت تمیز کنید.

Jetbot توانایی نقشه برداری از اتاق ها را ندارد ، بنابراین با استفاده از سنسورهای هوشمند خود برای جلوگیری از دیوارها ، مبلمان و سنگ ، در نگاه اول هر الگویی از حرکات مستقیم ، مورب و زیگزاگ را تمیز می کند. اگر به مسیرهای مستقیمی که اکثر هیبریدهای خلا vac / پاک کن عادت کرده اید عادی به نظر برسد ، اما به اندازه کافی کار می کند تا آشپزخانه و حمام ها را از دیوار به دیوار دیگر بپوشاند. همچنین از مرزهای مجازی پشتیبانی نمی کند ، بنابراین من مجبور شدم با استفاده از برخی جعبه ها یک جعبه فیزیکی ایجاد کنم تا در کف فرش مجاور این اتاق ها منحرف نشوم.

از راه دور سامسونگ

سامسونگ برنامه کنترل Jetbot Mop را ارائه نمی کند ، اما شما یک کنترل از راه دور ویژه دریافت خواهید کرد.

علاوه بر تمیز کردن خودکار ، Jetbot هفت حالت دیگر نیز ارائه می دهد که می توانید از راه دور دستگاه آنها را فعال کنید. بعضی از آنها مانند Edge و Focus که به Jetbot اجازه می دهد دیوارها را تمیز کند یا مناطق کاملاً تمیز از آلودگی غلیظ را تمیز کند ، اگر از خلا rob ربات استفاده کرده اید باید آشنا باشند. حالت های دیگر مانند Step و Figure-8 در مدل های منحصر به فرد تمیز هستند که احتمالاً برای فضاهای بزرگتر در آشپزخانه و حمام مناسب ترین حالت هستند. با استفاده از کلیدهای کنترل از راه دور می توانید دستی Jetbot را نیز هدف قرار دهید.

آن را کنار دسته بگیرید و دکمه روشن / خاموش را دو بار فشار دهید و می توانید از آن برای تمیز کردن وان ها ، کاشی های دوش ، پنجره ها و سایر سطوح استفاده کنید. من این را به خصوص ، اوه ، راحت دیدم ، زیرا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کمی فشار وارد کنید و Jetbot بیشتر کارهای مربوط به مقابله با این کارهای منفور منزل را انجام می دهد.

سینی جت بات برای شستن سامسونگ

هنگامی که از Jetbot استفاده نمی شود می توان آن را در تخته کف خود قرار داد.

Jetbot نیازی به تمیز کردن دستی نخواهد داشت. اگرچه برای از بین بردن آلودگی های سطح زمین بسیار مناسب است ، اما تحریک مورد نیاز برای تمیز کردن خاک های عمیق را فراهم نمی کند. و از آنجا که فقط می تواند از آب ساده استفاده کند ، کف شما را ضد عفونی نمی کند. اما این محدودیت های بیشتر جاروبرقی های رباتیک است. با داشتن پتانسیل تعهد مضاعف ، اراده دفعات استفاده از پاک کننده ها و سایر پاک کننده ها را کاهش دهید و این موضوع را شایسته توصیه می کند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر