[ad_1]

این ممکن است اجتناب ناپذیر باشد که Sonos از سرویس تجمع رادیو اینترنتی رایگان با کیفیت بالا ، Sonos Radio پیروی کند. Sonos قول می دهد تا امروز موسیقی رمزگذاری شده در FLAC 16 بیتی را فقط با 7.99 دلار در ماه تحویل دهد. اما قبل از اینکه یکی را برای سرویس هایی مانند Qobuz و Tidal بریزید که بیش از دو برابر برای همان کیفیت هزینه می گیرند ، بدانید که این رادیو، بدون درخواست موسیقی. هنگامی که می خواهید هنرمندان ، آلبوم ها یا ملودی های مورد علاقه خود را بشنوید نمی توانید با آنها تماس بگیرید.

با این حال ، می توانید صدها ایستگاه را پیاده بروید تا جایی که چیزی متناسب با روحیه شما پیدا کند. و برخلاف رادیوی معمولی – از طریق اینترنت یا از طریق هوا – بیشتر موسیقی پخش شده در Sonos Radio HD هیچ تبلیغی نخواهد داشت (من کمی بیشتر توضیح خواهم داد). هزینه اشتراک به شما این حق را می دهد که از آهنگ هایی که برایتان مهم نیستند بگذرید و آهنگ هایی را که دوست دارید پخش کنید. به گفته سخنگوی Sonos که من با آن صحبت کردم ، هدف ایجاد یک گوش دادن سبک است که باعث کشف موسیقی می شود.

سرویس پولی فقط در برنامه Sonos S2 در دسترس خواهد بود و در ابتدا فقط در ایالات متحده و انگلیس در دسترس خواهد بود. همانند رادیو Sonos موجود خود – که هم برای برنامه های Sonos برای نسل اول و هم برای نسل دوم در دسترس خواهد بود – Sonos می گوید محتوای اختصاصی و ایستگاه های تهیه شده توسط هنرمندان را ارائه می دهد که چیزی فراتر از لیست پخش نیست. اینها شامل همه ایستگاه های رادیوی Sonos رایگان – البته با وضوح بالاتر – به علاوه ایستگاه های جدیدی می شوند که منحصر به خدمات پولی خواهند بود.

این شرکت قصد دارد در اوایل سال آینده پنج ایستگاه کیوریتوری جدید برای هنرمندان اضافه کند تا به تام یورک ، رئیس پیشگام رادیو هدیه بپیوندند. در غیاب این …، خواننده بریتنی هوارد از Alabama Shakes دائرالمعارف بریتنی، و ضبط های جک وایت توسط سوم شخص رکورد سیستم آدرس عمومی اشخاص ثالث. اولین آنها دالی پرتون خواهد بود ویژه ترانه سرا (نمایش پرتون در Mixcloud نیز در دسترس خواهد بود).

جلد آلبوم رادیویی ترانه سرا سونوس

دالی پرتون رادیو آهنگ از اولین ایستگاه های جدید تهیه شده توسط هنرمندان موجود در رادیو Sonos HD خواهد بود.

به مناسبت آغاز به کار Sonos Radio HD ، این شرکت محتوای جدیدی را به سطح تبلیغات رایگان اضافه می کند و قابلیت دسترسی آن را در پنج کشور جدید گسترش می دهد. سرویس HD دارای هفت کانال جدید با کیفیت بالا است: Distant Kingdom (ترکیبی التقاطی از موسیقی از سراسر جهان) ، Full Symphony (البته موسیقی کلاسیک) ، Mellow Morning (مجموعه های صوتی) ، فراموش نشدنی (کلاسیک های جاز) ، Chill Beats (ضربات هیپ هاپ و “کانال های نرم”) ، آمریکانا رمبل (محلی ، کشوری ، چمن آبی) و The Inner Now (آهنگ های جوی و اکولوژیکی مناسب برای مراقبه ، تمرکز و آرامش).

اکنون ، برای توضیح نظر “بیشتر بدون تبلیغات” ، Sonos Radio HD همچنین 60،000 رادیوی زمینی را پخش خواهد کرد که بیشتر آنها توسط تبلیغات تجاری پشتیبانی می شوند ، بنابراین این تبلیغات پخش می شوند. این ایستگاه ها کیفیت پخش جریانی خود را نیز کنترل می کنند ، بنابراین انتظار تجربه بکری را که از ایستگاه های سفارشی و انتخابی می شنوید ، نداشته باشید.

Sonos 30 روز دوره آزمایشی رایگان این سرویس را ارائه می دهد و ما معتقدیم که کاربران Sonos باید آن را گوش دهند.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر