[ad_1]

هفته ها است که زمزمه های یک بلندگوی بالقوه جدید از Sonos را می شنویم و اکنون شایعه شده است که شرکت صوتی خانگی ماه آینده رویدادی را برای معرفی یک محصول جدید برگزار خواهد کرد. آیا این حرکت کوچکتر است که اینقدر سر و صدا ایجاد می کند؟

به روز شده در 4 مارس 2021 اعلام کند که با توجه به جزئیات درز شده در The Verge ، محصولی که Sonos هفته آینده رونمایی خواهد کرد یک Sonos Roam شش اینچی با قیمت 169 دلار است ، یک اسپیکر قابل حمل با اتصال Wi-Fi و بلوتوث ، به همراه میکروفون داخلی برای فرمان صوتی الکسا یا دستیار Google. The Verge می گوید شما همچنین می توانید از دو رام به عنوان یک جفت استریو استفاده کنید.

Sonos به تازگی دعوتنامه ای را برای “یک رویداد ویژه” در تاریخ 9 مارس ارسال کرده است که طی آن شرکت قصد دارد “جدیدترین موارد اضافه شده به سیستم Sonos” را نشان دهد.

در این دعوت جزئیات بیشتری در مورد شکل ظاهری این محصول ذکر نشده است ، اگرچه یک تصویر پیوست شده شخصی را نشان می دهد که با یک تیرکمان کوچک در فضای باز قدم می زند ، بنابراین حدس می زنیم دستگاه جدید Sonos چیزی قابل حمل باشد.

این یک نسخه احتمالی کوچکتر از Sonos Move ، بلندگوی قابل حمل – یا باید بگوییم – که Sonos در پاییز 2019 اعلام کرد ، به آتش می افزاید.

پچ پچ درمورد یک حرکت جدید و کوچکتر توسط پرونده Sonos FCC ایجاد شد که در آن بلندگو با Wi-Fi و بلوتوث و یک ایستگاه شارژ شرح داده شد. بلندگو همچنین دارای قدرت مورد نیاز است که کمی کمتر از Move قدرتمند تقاضا می کند ، که به نظر می رسد کوچکتر پوسته دستگاه است.

البته بلندگوی کوچکتر Move تنها چیزی نیست که Sonos می تواند آستین خود را داشته باشد. همچنین شایعات زیادی در مورد یک جفت هدفون Sonos وجود داشت و پرونده اخیر اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آلمان جزئیات قوطی های دارای آرم برجسته Sonos را شرح داد.

در اعلامیه ثبت اختراع آلمان همچنین آمده است که این هدفون با پورت USB-C ، دکمه های “مختلف” و جک ورودی 3.5 میلی متری همراه خواهد بود.

البته ، ما لزوماً در اینجا در مورد وضعیت “یا /” صحبت نمی کنیم. هفته گذشته ، مدیر عامل پاتریک اسپنس ، طی یک گفتگو در مورد درآمد Sonos ، گفت که این شرکت “متعهد است حداقل سالانه دو محصول جدید راه اندازی کند” ، بنابراین ممکن است Sonos در ماه آینده بلندگوی قابل حمل و سپس هدفون را در سال 2021 معرفی کند.

در هر صورت ، ما رویداد Sonos را در تاریخ 9 مارس پوشش خواهیم داد ، بنابراین با ما همراه باشید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را مطالعه کنید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر