Tablo Dual HDMI Review: DVR بی سیم عالی برای فیلمبرداری


طی چند سال گذشته ، توصیه ما برای Tablo به عنوان بهترین DVR بی سیم برای قطع کننده های سیم ، با این هشدار همراه بوده است: اگر از به خطر انداختن کیفیت فیلم خودداری می کنید ، بهتر است به جای دیگری مراجعه کنید.

Tablo Dual HDMI جدید اولین مدل Nuvyyo است که با پخش و ضبط کانال های محلی با کیفیت تلویزیون محلی این مشکل را برطرف می کند. DVR 150 دلاری برای دریافت پخش محلی از آنتن استفاده می کند و تلویزیون شما را با کابل HDMI متصل می کند ، اما همچنین می تواند از طریق Wi-Fi به دستگاه های Roku ، Fire TV و Android TV ویدئو را پخش کند. به هر صورت ، پخش ها با آنتن هایی که مستقیماً به تلویزیون متصل هستند به نظر می رسند و شما می توانید از حداکثر تا دو کانال همزمان پخش کنید یا ضبط کنید. همانند سایر مدل های Tablo ، شما برای توجیه هزینه اشتراک اختیاری خود ، بسیاری از ویژگی های مفید ضبط را نیز دریافت می کنید.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین ضبط کننده های چاقو توسط TechHive است ، جایی که شما می توانید نظرات مربوط به پیشنهادات مسابقه و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا کنید.

با این حال ، Tablo Dual HDMI برخی از معاملات جدید را ایجاد می کند که در سایر مدل های Tablo یافت نمی شود. نسخه HDMI با تعداد زیادی دستگاه پخش جریانی کار نمی کند – بیشتر شما نمی توانید از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا لپ تاپ آن را تماشا کنید – و از پخش جریانی خارج از خانه پشتیبانی نمی کند. همچنین برای انتقال این پخش های با کیفیت بالا به یک شبکه Wi-Fi قوی نیاز خواهید داشت.

با توجه به این محدودیت ها ، Tablo Dual HDMI یک گزینه عالی برای فیلم های چاقو یا چاقوهایی است که قصد دارند فقط یک تلویزیون تماشا کنند. این برای هر کس دیگری ایده آل نیست.

پلاگین و بازی کنید یا نه

برای استفاده از Tablo Dual HDMI دو روش وجود دارد.

اولین اتصال مستقیم آن به تلویزیون با کابل HDMI است. این دستگاه با کنترل از راه دور خود همراه است و به محض اتصال آنتن و دیسک سخت خارجی USB – هر دو جداگانه فروخته می شوند – می توانید همه چیز را از طریق تلویزیون کنترل کنید.

tablodualhdmirear جارد نیومن / IDG

Tablo Dual HDMI دارای یک خروجی HDMI برای تلویزیون شما ، به علاوه یک اسلات USB برای ذخیره سازی خارجی ، اترنت برای اتصال سیمی اختیاری و یک ورودی کواکسیال برای آنتن است.

راه دیگر این است که با پخش کانال های محلی از طریق شبکه Wi-Fi خود به دستگاه های دیگر ، مانند DVR های شبکه Tablo رفتار کنید. در این حالت ، شما می توانید برنامه Tablo را روی Roku ، Fire TV یا Android TV نصب کنید. این برنامه ها هنگامی که Tablo در یک شبکه است به طور خودکار تشخیص می دهند و به شما امکان تماشای تلویزیون مستقیم و دسترسی به DVR را می دهند.

در هر صورت ، برای راه اندازی اولیه باید Tablo Dual HDMI را به تلویزیون وصل کنید. و البته ، شما می توانید هر دو روش را با ورودی مستقیم برای یک تلویزیون و پخش مستقیم برای دیگران ترکیب کنید.

tablodualhdmin کار کرد جارد نیومن / IDG

اگر از Tablo Dual HDMI به عنوان تنظیم کننده شبکه استفاده می کنید ، تنظیمات به این شکل خواهد بود.

مانند سایر DVR های Tablo ، مدل HDMI دارای دو سطح اشتراک اختیاری است.

با 5 دلار در ماه ، 50 دلار در سال یا 150 دلار برای زندگی ، 14 روز مرجع ، ضبط سریال ، جلد تلویزیون و امکان مرور بر اساس ژانر دریافت می کنید. Tablo همچنین برای پخش جریانی دستگاه های دیگر برای مدل Dual HDMI به این اشتراک نیاز دارد. ماهیانه 2 دلار یا 20 دلار در سال امکان تبلیغات را به صورت خودکار بر روی سوابق شما فراهم می کند.

حتما بخوانید:
AFP دیگر در macOS Big Sur پشتیبانی نمی شود. در اینجا رفع شده است
tablohdmigenre جارد نیومن / IDG

منوهای مبتنی بر ژانر یکی از معدود ویژگی هایی است که با اشتراک Tablo دریافت می کنید.

معایب مستقیم تلویزیون

از بین این دو رویکرد ، من شخصاً انتخاب کردم که به جای استفاده از خروجی HDMI Tablo ، از Tablo Dual HDMI به عنوان تنظیم کننده شبکه استفاده کنم.

با اتصال مستقیم به تلویزیون ، باید از کنترل از راه دور مبتنی بر IR Tablo استفاده کنید ، که برخلاف اکثر دستگاه های کنترل از راه دور جریان ، به یک دید از جعبه نیاز دارد. و با وجود این اتصال IR ، فقط از طریق HDMI-CEC می تواند میزان صدا و توان تلویزیون شما را کنترل کند. اگر تلویزیون شما برای این عملکردها از CEC پشتیبانی نمی کند ، ممکن است به یک ریموت جداگانه برای ولتاژ و قدرت نیاز داشته باشید.

tablodualhdmiremote جارد نیومن / IDG

اگر آن را مستقیماً به تلویزیون وصل کنید ، Tablo Dual HDMI دارای کنترل از راه دور است.

جعبه نیز کمی کند است و بارگیری قسمت هایی از راهنمای تلویزیون گاهی چند ثانیه طول می کشد. و از آنجا که دستگاه با ورودی HDMI خود زندگی می کند ، اگر دستگاه پخش جریانی جداگانه ای برای سرویس هایی مانند Netflix دارید ، باید ورودی ها را تغییر دهید.

استفاده از Tablo Dual HDMI به عنوان تنظیم کننده شبکه همه این مشکلات را پاک می کند. با استفاده از Roku ، Fire TV یا Android TV ، جابجایی به Tablo به سادگی باز کردن برنامه Tablo است و بیشتر این دستگاه ها از راه دور کنترل بهتری نسبت به جعبه Tablo ارائه می دهند. همچنین با شارژ دستگاه های پخش جریانی دستی مانند Roku Streaming Stick + مشکلی نداشتم. تنها ترفند این است که برای پخش روان روان به اتصال سریع Wi-Fi – بیش از 18 مگابیت بر ثانیه – نیاز دارید.

مزایای DVR

هر روش را که انتخاب کنید ، تجربه اولیه DVR تقریباً یکسان است. و در اینجا تابلو واقعاً می درخشد.

tablohdmiguide جارد نیومن / IDG

با اشتراک ، مدیریت Tablo 14 روز داده ارائه می دهد. می توانید با برجسته کردن تاریخ و حرکت به چپ یا راست ، بین روزها جابجا شوید.

علاوه بر داده های مرجع اشتراک 14 روزه ، Tablo منوهای مبتنی بر ژانر را برای کمک به شما در یافتن مواردی برای ضبط ارائه می دهد ، و شما می توانید به راحتی ضبط های سریال را با تغییر پارامترها تنظیم کنید تا فضا را برای برنامه های ناخواسته تلف نکنید. به عنوان مثال ، می توانید ضبط ها را فقط به چند قسمت آخر محدود کنید یا یک قسمت یک بار ایجاد کنید. (تنها مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که شما نمی توانید نمایش را با نام جستجو کنید مگر در دستگاه های Roku.)

صفحه نمایش tablohdmishows جارد نیومن / IDG

نرم افزار DVR Tablo گزینه های ضبط بسیاری مانند امکان صرفه جویی در تعداد مشخصی از قسمت های اخیر را فراهم می کند.

در این مسیر ، Tablo همچنین سرنخ های زیادی در مورد زمان رزرو بیش از حد تیونرهای دوگانه ارائه می دهد. شما یک نشانگر قرمز در راهنمای تلویزیون و لیست برنامه های DVR خواهید دید ، و یک نمایش برنامه برای مشاهده همه ضبط های آینده وجود دارد. برای یک برنامه معین ، می توانید یک ورودی را بدون مخلوط کردن کل توالی غیرفعال کنید.

tablohdmiconflict3 جارد نیومن / IDG

نمای گرافیکی Tablo برای اطمینان از اینکه قصد ندارید ضبط های بیشتری از حد تنظیم کننده دوتایی انجام دهید ، مفید است.

بازی تابلو نیز بسیار لذت بخش است. با استفاده از تلویزیون زنده ، می توانید هر نمایش را مکث یا عقب کنید یا پیکان بالا را فشار دهید تا راهنمای کوچک بیرون بیاید. برای ورودی ها ، هنگام حرکت به جلو یا عقب ، Tablo یک پیش نمایش تصویری را نشان می دهد ، که به شما کمک می کند تا از تبلیغات رد شوید.

حتما بخوانید:
بازبینی درب بازکن هوشمند Wi-Fi Garage Meross: قیمت بودجه این سیستم را به دردسر راه اندازی می اندازد
tablohdmiminiguide جارد نیومن / IDG

راهنمای Tablo Mini برای مرور کانال ها مفید است.

اگر ماهانه 2 دلار یا 20 دلار در سال برای اشتراک Tablo Premium اضافی بپردازید ، این معاملات تجاری با رنگ زرد برجسته می شوند و می توانید به طور خودکار از آنها صرف نظر کنید.

tablohdmiadskip جارد نیومن / IDG

Tablo پیش نمایش تصاویر کوچک را برای کمک به شما در کنارگذاشتن تبلیغات ارائه می دهد ، اما برچسب گذاری و جستجوی خودکار تجاری به یک لایه اشتراک بالاتر نیاز دارد.

به نظر می رسد همه این موارد برای هر کسی که به DVR های کابلی یا TiVo عادت دارد ، شرط بندی رومیزی است اما تعجب خواهید کرد که چند DVR زمینی جوان این ویژگی ها را نادیده می گیرند. تولید دوباره راحتی موجودات کابل DVR منطقه ای است که تجربه نوویو با Tablo واقعاً نشان می دهد.

قیمت تلویزیون بکر

توجه داشته باشید که تمام این ویژگی های DVR در سایر DVR های Tablo مانند Tablo Dual Lite و Tablo Quad نیز موجود است. حتی می توانید برخی از مدل های Tablo را با حافظه داخلی در اختیار داشته باشید و دیگر نیازی به هارددیسک جداگانه ندارید.

در حال حاضر ، Tablo Dual HDMI تنها مدلی است که کانال های پخش را با فرمت MPEG-2 اصلی خود پخش می کند. این به این معنی است که ویدیو نسبت به سایر DVR های Tablo واضح تر به نظر می رسد و همه کانال ها توانایی پخش با سرعت 60 فریم در ثانیه را دارند. در سایر مدلهای Tablo ، کانالهایی که با 1080i یا 480i پخش می شوند فقط با 30 فریم در ثانیه پخش می شوند که باعث ایجاد یک اثر پاره شده برای ورزش ، اخبار و گفتگوی شو می شود. (همه مدل های Tablo از صدای فراگیر پشتیبانی می کنند ، بنابراین کیفیت صدا در اینجا مسئله ای نیست.)

اینکه بتوانید از ویژگی های DVR Tablo لذت ببرید بدون اینکه کیفیت فیلم را تضعیف کنید ، تازه کننده است ، اما هنوز هم دلایلی وجود دارد که به جای آن DVR های دیگر Tablo را انتخاب کنید.

نقطه اصلی چسباندن Tablo Dual HDMI ، نگهداری دستگاه است. اگرچه Tablo برنامه هایی برای iOS ، Android ، Apple TV ، Chromecast ، Xbox One ، تلویزیون سامسونگ و تلویزیون های LG و همچنین یک وب سایت دسک تاپ ارائه می دهد ، اما هیچ یک از آنها با Dual HDMI سازگار نیستند. سازنده Tablo Nuvyyo می گوید که پخش کننده های ویدیوی بومی این دستگاه ها از MPEG-2 پشتیبانی نمی کنند ، به این معنی که Nuvyyo مجبور است برای پشتیبانی از آنها یک پخش کننده شخصی ایجاد کند. این شرکت برنامه ای برای این کار اعلام نکرده است.

و از آنجا که Dual HDMI نمی تواند ویدیو را کدگذاری کند ، نمی تواند کیفیت ویدیو را کاهش دهد تا پهنای باند یا فضای ذخیره سازی را ذخیره کند. برای جریانی شدن در دستگاههایی که Dual HDMI از آنها پشتیبانی می کند ، به یک شبکه قوی نیاز خواهید داشت و فضای هارد دیسک شما چندان دور نخواهد بود. شاید به دلایل مرتبط ، Dual HDMI از تماشای خارج از خانه پشتیبانی نمی کند.

نکته منفی دیگر این است که بارگذاری کانال ها طولانی است – طبق تجربه من ، بیش از هشت ثانیه در هر کانال ، در حالی که در هارد دیسک بافر شده اید. Tablo آخرین کانال بازدید شده شما را به یاد می آورد و می تواند خیلی سریعتر آن را بارگیری کند ، اما دوره انتظار اولیه از سایر مدل های Tablo بدتر است.

در صورت نقض هر یک از این مشکلات یا شکاف ها ، DVR های دیگر شبکه Tablo گزینه های بهتری هستند. در غیر این صورت ، می توانید DVR های Plex یا Channels را ببینید که تنظیم آنها دشوارتر از Tablo است ، اما بدون آسیب رساندن به کیفیت فیلم ، با ویژگی های Tablo مطابقت دارند (یا در بعضی موارد بیش از آن است).

در یک دنیای کامل DVR زمینی ، Nuvyyo به سادگی یک مدل Tablo را ارائه می دهد که می تواند به طور همزمان کیفیت پخش کامل را حفظ کند. و در صورت لزوم کدگذاری اختیاری فیلم. درعوض ، مثل قبل ، فقط باید تصمیم بگیرید که به راحتی با چه معامله ای کنار بیایید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.


منبع: shogh-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme