[ad_1]

تلویزیون هوشمند Vizio سری V (در اینجا تلویزیون 50 اینچی V505-H19 با قیمت 300 دلار) دومین تلویزیون 50 اینچی است که اخیراً رتبه بندی کردم و دیگری کمی ارزان تر (280 دلار) Konka U50 است.

هر دو بی نهایت بهتر از هر چیزی است که پنج سال پیش در این بازه قیمتی پیدا کردید. با این حال ، Vizio پردازش ، نور پس زمینه ، تصویر کلی و تجربه کمی بهتر را فراهم می کند. اما اتصال راحت بلوتوث Konka از بین رفته است.

این بررسی بخشی از پوشش بهترین تلویزیون های هوشمند TechHive است که در آنجا بازخورد پیشنهادهای رقابتی و همچنین راهنمای خریدار در مورد ویژگی هایی را که باید هنگام خرید این نوع محصولات در ذهن داشته باشید ، پیدا خواهید کرد.

مشخصات و طراحی

V505-H19 دستگاهی با قاب نازک است که ظاهر پایدار اما ظریف آن قیمت پایین آن را انکار می کند. پنل 50 اینچی 10 بیتی رنگ ، نرخ تازه سازی 60 هرتز و رزولوشن 3840 21 2160 (4K UHD) را ارائه می دهد. این دارای یک نور پس زمینه LED طیف کامل است بنابراین نمی توان آن را در منطقه تنظیم کرد. این به این معنی است که با چندین چراغ روشن می شود ، اما چراغ ها کم نمی شوند و خاموش نمی شوند تا خونریزی کاهش یابد.

V505-H19 برای یک تلویزیون 50 اینچی و فقط 21.5 پوند بسیار سبک است. من برای کشیدن تلویزیون در اطراف ، کشیدن آن برای کشیدن ، کشیدن آن برای رسیدن به اتصالات کابل و غیره مشکلی نداشتم. این همچنین بدان معنی است که در محل نصب VESA 200 mm x 200 mm ، پایه یا دیوار شما تنش کمی وجود خواهد داشت.

ویزیو می داند که تجهیزات زیادی در این بخش بازار وجود دارد ، بنابراین انتخاب پورت ها شامل ورودی ویدئو کامپوزیت و ورودی / خروجی صدای آنالوگ RCA است. همچنین یک دیجیتال نوری (Toslink) ، کواکسیال برای تلویزیون کابلی / ماهواره ای یا آنتن زمینی و همچنین سه پورت HDMI 2.1 (2160p @ 60Hz ، با یک خروجی پشتیبانی کننده ARC) وجود دارد. یک درگاه USB برای پخش از رسانه های جمعی (دستگاه های انگشت شست و غیره) وجود دارد.

جزئیات پورت v505 چشم انداز

ویزیو دوست دارد با تهیه ورودی ویدئو ترکیبی و صوتی RCA از تجهیزات قدیمی از مشتریان مراقبت کند

بلوتوث وجود ندارد ، اما Wi-Fi دو باند 802.11n است ، که برای پخش جریانی بیشتر مطالب به اندازه کافی سریع است. در غیر این صورت ، یک پورت اترنت وجود دارد.

تجهیزات Vizio شامل پشتیبانی از HDR10 + علاوه بر Dolby Vision ، HDR10 و HLG است. همه تلویزیون ها این کار را نمی کنند و فقط تلویزیون ها با این قیمت نیستند. این تلویزیون همچنین از DTS surround و Dolby Atmos استفاده می کند ، حالت بازی با تأخیر کم را ارائه می دهد و از Apple AirPlay 2 و Chromecast پشتیبانی می کند. این تلویزیون همچنین با الکسا ، دستیار Google و کنترل صوتی سیری سازگار است.

رابط و از راه دور

از نظر محتوا ، SmartCast Home ویزیو به اندازه رابط های کاربری تلویزیون ، با تمام ارائه دهندگان جریان معمول و همچنین محتوای رایگان انتخاب شده ، کامل است. استفاده از SmartCast نیز آسان است و در صورت تمایل می توانید با استفاده از برنامه SmartCast بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود آن را مدیریت کنید. تنها شکایت من ، که این روزها به وضوح ناچیز است ، این است که کاملاً به اتصال به اینترنت بستگی دارد و وقتی اتصال باند پهن شما قطع شود ، این کار را نمی کند. هنوز می توانید از تلویزیون استفاده کنید ، اما با قابلیت های محدود.

از طرف دیگر ، یک فریاد سریع دیگر (من این را در بررسی Vizio OLED نیز اشاره کردم) به شرکت برای تعمیر برنامه Media Player. این هنوز یک مرورگر فایل معمولی مانند DOS است ، اما اکنون پاسخگو است ، تمام رسانه هایی را که روی آن پرتاب می کنم پخش می کند و خراب نمی شود.

ریموت v505 چشم انداز

ریموت Vizio V505-H19 ساده است ، البته استفاده از آن همیشه آسان نیست.

استفاده از کنترل از راه دور ساده و آسان است ، اگرچه من از کنترل های ویژه حمل و نقل قدردانی می کنم تا پخش چندرسانه ای را کمی آسان تر کند. هنوز هم به خوبی در دست قرار می گیرد و به اندازه کافی بزرگ است که برای همیشه در میان بالش های کاناپه ناپدید نمی شود. من خارج از آزمون با تلویزیون صحبت نمی کنم ، اما کمبود میکروفون در ریموت می تواند کار را برای بعضی ها سخت کند. سلام ، چه می توانم بگویم؟ این سطح ورود است و شما من میتوانم برای این منظور از برنامه تلفن SmartCast و همچنین سایر پروتکل های پشتیبانی شده (سیری و غیره) استفاده کنید.

بهره وری

همانطور که در مقدمه گفتم ، V505-H19 خیلی از سری 50 اینچی Konka U5 را که به تازگی بررسی کردم به من یادآوری می کند. این یک زنگ مرده است از نظر کمی تحریف رنگ آبی و نور پس زمینه. با این حال ، هنگام پردازش مناطق دقیق در حال حرکت ، از موی ، جلای و سایر مصنوعات کمی کمتر رنج می برد.

V505-H19 اشباع رنگ کمی بیشتری ارائه می دهد ، اما به دلیل محتوای زیاد آبی در فناوری نور پس زمینه / فیلتر ، اعوجاج های قرمز کمی نارنجی هستند. سبزی ، کمی آهک. خیلی سبک ، باید بگم بسیاری از کاربران حتی ممکن است متوجه نشوند. باز هم همان کونکا.

همچنین تبلیغات Dynamic Motion Rate 120 را فراموش کنید. اگر توضیحات را با دقت بخوانید ، هیچ اقدامی نرم یا لرزش در هیچ کجا مشاهده نمی شود. هیچ جبرانی برای جنبش وجود ندارد – مانند کنکا. با این حال ، در محدوده 60 هرتز / بدون جبران ، بهتر از مواردی است که من دیده ام. و صحنه هایی که دارای یک اثر لرزاننده ، تابه های سریع و اجسام بزرگی هستند که به سرعت روی صفحه حرکت می کنند ، نسبتاً نادر هستند.

v505 جلو چشم انداز

Vizio V505-H19 تصویر خوبی برای یک تلویزیون سطح پایین فراهم می کند. لطفا توجه داشته باشید که سطح ورودی نسبت به سطح ورودی چند سال پیش به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

اگرچه V505-H19 از محبوب ترین فرمت های HDR پشتیبانی می کند ، اما در واقع کنتراستی ندارد که بتواند با آنها کار کند. رنگ مشکی کمی بهتر از Konka است ، اما هنوز هم یک نور پس زمینه آرایه ای وجود دارد که کم نور شدن آن کم نیست. ما در مورد زغال سنگ خاکستری بیشتر از سیاه صحبت می کنیم. به طور کلی از HDR استفاده می کند ، اما نمایشی را که فناوری می تواند با کنتراست بالاتر و تلویزیون های گران تر انتقال دهد ، به آن نمی دهد.

از نظر صدا ، V505-H19 برای گوش دادن گاه به گاه ، گاه به گاه مناسب است ، اما من آن را به طرز آزار دهنده ای گل آلود می دانم. اگر من جای تو بودم ، در کمترین زمان چیزی بلندتر آویزان می کردم. توجه داشته باشید که پس از به روزرسانی میان افزار ، صدا ناپدید شد و دوباره ظاهر نشد تا اینکه به محتوای رایگان انتخاب شده روی آوردم. اگر همین پدیده را تجربه می کنید ، این ترفند است.

حذف بلوتوث در این مرحله قیمت غیرمنتظره نیست ، همانطور که در OLED بسیار گران تر این شرکت اتفاق افتاد ، عدم پشتیبانی از بلوتوث مشکل صدای کم را کمی بیشتر می کند. اگر می خواهید به صورت خصوصی از طریق هدفون گوش دهید ، باید یک فرستنده بلوتوث جداگانه (30 دلار یا بیشتر) بخرید و یا تنظیمات دیگری انجام دهید ، اگرچه می توانید از تلفن و برنامه SmartCast خود برای گوش دادن از طریق هدفون استفاده کنید. این راه حل کامل کتاب من نیست.

نتیجه

V505-H19 یک تلویزیون سطح عالی عالی است و دارای یک تصویر کلی کمی بهتر از کنکایی است که با آن مقایسه کرده ام. اگر آن را با سطح 50 اینچ بالاتر مقایسه می کنید ، کاملاً مناسب کار کنید.

هنوز سطح ورود یک تجربه تماشای بی رنگ و دردناک کمتر از چند سال پیش است. در حقیقت ، 300 دلار V505-H19 در اولین بررسی ما در سال 2015 با کیت های 1500 دلاری قابل مقایسه است.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر