[ad_1]

اپل واچ می تواند کارهای زیادی انجام دهد – قدم های خود را بشمارید ، سطح اکسیژن خون را کنترل کنید ، ضربان قلب را بخوانید ، خواب خود را کنترل کنید. تیم Wristcam می خواهد چیزی به این لیست اضافه کند.

همانطور که از نامش پیداست ، Wristcam دوربینی را به مچ شما حمل می کند. یا به طور دقیق تر ، دو دوربین در نوار Apple Watch شما است. در حالی که اپل واچ اکنون می تواند دوربین آیفون شما را از راه دور به عنوان منظره یاب کنترل کند ، Wristcam دوربین های مستقل 8 مگاپیکسلی “رو به جهان” و 2 مگاپیکسلی را با حسگرهای سونی اضافه می کند که می توان از طریق یک برنامه و یک دکمه چند منظوره که درست در نوار تعبیه شده است ، قابل دسترسی است.

از آنجا که Wristcam نمی تواند به سخت افزار Apple Watch متصل شود ، از بلوتوث 5.0 و Wi-Fi برای برقراری ارتباط با برنامه و 8 گیگابایت حافظه داخلی برای عکس ها و فیلم هایی که به راحتی در آیفون بارگیری می شوند ، استفاده می کند. برای برقراری ارتباط ، Wristcam از موتور محاسبات تصویری اتمی خود استفاده می کند که “با استفاده از یک شبکه چند لایه و بهینه سازی منابع ، امکان پردازش بصری در زمان واقعی را برای برنامه های محدود تلفن همراه فراهم می کند.” در نسخه ی نمایشی بزرگنمایی من ، تصاویر زنده در منظره یاب یکپارچه بودند.

ویدیوی زنده wristcam مچ به مچ

می توانید سلفی بگیرید و همیشه ویدیوی زنده را برای سایر کاربران Wristcam پخش جریانی کنید.

Wristcam همچنین می تواند با برنامه Messages ادغام شود تا عکس ها و فیلم های کوتاه یا حتی فیلم های زنده را برای سایر کاربران Wristcam ارسال کند. رویای این است که یک روز با FaceTime ادغام شود ، اما بعید است که اپل هرگز چنین اجازه ای بدهد. با این حال ، پیامدهای خاصی در آینده برای برنامه های AR مانند Pokemon Go وجود دارد که می تواند درست بر روی مچ دست شما کار کند ، چیزی که تیم Wristcam در حال بررسی آن است.

به نظر ایده ای دیوانه است و وقتی Wristcam را برای اولین بار می بینید ، کمی دیوانه به نظر می رسد. اما در مکالمه با م Frisسسان بنیانگذار Matt Frischer و Ari Roisman قبل از راه اندازی Wristcam هفته گذشته ، مشخص شد که آنها به خوبی از نگرانی مردم در مورد استفاده از دوربین بر روی مچ دست خود – وزن اصلی ، کیفیت و حریم خصوصی – آگاه بودند و من به همه آنها.

برای اپل واچ ایجاد شده است

از یک طرف ، Wristcam بسیار سبک است. این تنها 23 گرم وزن به ساعت اپل اضافه می کند که به نوعی سبک تر از بند ورزشی اپل است که وزن آن حدود 40 گرم است. من هنوز فرصت نکردم که یکی را روی مچم بگذارم ، اما این یک مشخصات قابل توجه است. فریشر گفت که او هفته به روز Wristcam می پوشد و به سختی متوجه وزن می شود. با این حال ، یک سوال عمده وجود دارد. دوربین سلفی کاملاً بالاتر از صفحه نمایش اپل دیده می شود ، بنابراین هنگام پوشیدن آستین بلند متوجه آن خواهید شد.

مچ دست مچ جلوی دوربین مچ به مچ

چراغ های LED کوچک به سوژه این امکان را می دهد که از ضبط شده ، ویژگی مهم حریم خصوصی ، مطلع شود.

کیفیت عکس ها بسیار بهتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتم به نظر می رسد. رویزمن چند عکس را که اوایل روز گرفته بود به من نشان داد ، و اگرچه آنها به وضوح با عکسهای گرفته شده با آیفون 12 مقایسه نمی شدند ، اما قابل قبول بودند. دوربین های Wristcam می توانند فیلم و عکس های 1080p را با وضوح 4K ضبط کنند. مطمئناً هیچ یک از ترفندهای آیفون 12 مانند حالت شب ، دالبی ویژن و نورپردازی پرتره را به دست نخواهید آورد ، اما کیفیت تصویر به هیچ وجه بد نیست ، همانطور که در زیر می بینید. از نظر من ، آنها قابل مقایسه با عکسهای گرفته شده با آیفون 8 هستند.

نمونه مچ دست مچ به مچ

این عکس با کیفیت آیفون گرفته نشده است اما برای مچ دست بسیار مناسب است.

شاید نگرانی درباره حریم خصوصی بزرگترین مشکل در استفاده از یک دوربین کمی نامحسوس بر روی مچ دست شما باشد ، اما تیم Wristcam نیز به این مسئله پرداخته است. از یک طرف ، دوربین “رو به جهان” بسیار مشهود است ، به ویژه هنگامی که برای گرفتن عکس مچ دست خود را خم می کنید. اما اگر این کافی نیست ، چراغ های LED کوچکی روی نوار کنار هر دوربین روشن می شوند تا به مردم بفهمانند که ضبط شده اند.

Wristcam برای برنامه “Made for Apple Watch” اپل ساخته شده است که تاکنون عمدتا شامل شارژرها و اسکله ها بود. این بدان معنی است که باید مطابق با طراحی و دستورالعمل های زیست محیطی اپل ساخته شود. این گروه شارژر القایی خاص خود را دارد که در شستشوی واشر Apple Watch تداخلی ایجاد نمی کند و در رنگ های مختلف از جمله Noir ، Blanc ، Grey ، Rose و Sage موجود است. رنگ های اضافی روبان با قیمت 49 دلار در Twilight ، Grape Crush و Henna در دسترس است.

Wristcam با پیش فروش در گزینه های 38/40 mm و 42/44 mm در Wristcam.com با قیمت 299 دلار در دسترس است. انتظار می رود در مارس ارسال شود.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی شرکت ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shogh-khabar.ir

ایندکسر